Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Snezana nevet szeretnék adni...

Snezana nevet szeretnék adni lányomnak de nemtudom hogy lehet e sos?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 20:46
1 2
 11/14 J.R válasza:
Nem Snyezsana hanem Sznezsáná
2017. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet.

Az engedélyezhető utónevek közt ennél sokkal rosszabbakat is lehet találni, szerintem nem lógna ki a sorból.

Viszont annyira nem lehet semmi SOS, hogy legalább 1-2 vesszőt ne lehessen tenni a mondatba. Gondolom nem lógott még ki a feje a gyereknek.

2017. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs a listán, akkor külön engedéllyel biztos lehet.


De engem annyira érdekelne az ilyen kérdéseknél, hogy egyrészt mit jelent a név, másrészt, hogy milyen apropóra merült föl, hogy pont ezt a nevet kapja a gyerek. És biztos nem vagyok egyedül.

2017. szept. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szép magyar név van, azok miért nem jók. Mondjuk ha nemzetiségi vagy az más, de az már brutális, hogy kis országunkban mennyi eszmeralda, ronáldó stb. szaladgál.
2017. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!