Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik mellett tudnék legjobb...

Melyik mellett tudnék legjobb körülmények között gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

-óvónő

-rendőrnő

-mentős

-állatorvosi asszisztens

.

Köszönom a véleményed



2017. szept. 8. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Óvónő vagy asszisztens. A rendőr és a mentős megy,ha menni kell,nincs kecmec,meg beteg gyerek. Márpedig 2 évesen lesz beteg.
2017. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Anyagilag rendőrként. Egyébként egyik sem gyermek barát munka.
2017. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Őszinte leszek egyik sem ideális.

A rendőr és a mentős a legkevésbé, mert ott ahogy első írta, ha kell. ha nem menni kell. Éjszaka, ügyelet stb.

Nem tudom, h állatorvosnál is van-e ügyelelet, ha ott nincs még ez határeset.

Az ovónővel meg az a baj, hogy rettenetesen leterheltek. Hiába vannak ott a szünetek, egész nap annyi gyerek veszi őket körül, hogy a sajátra délutánra már egyszerűen nem marad energia.

Védőnő?

2017. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Jól írják. Rendőr/mentős nagyon sűrűn fáradt, rengeteg munka, nincs mese menni kell.

Talán az állatorvosi asszisztens

2017. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyik sem ideális,ha nincs segítség.A mentős meg a rendőrnő ilyen szempontból a legrosszabb mert éjszaka is menni kell.

Az asszisztens meg az óvónő egy fokkal jobb,mondjuk az óvónő is két műszakban jár egyszer fél 7-re korán,másik műszakban meg később de akkor fél 6-ig,tehát kell a családi segítség,és nem is igazán lehet táppénzre menni.

Talán állatorvosi asszisztens de arra meg nem tudom mekkora a kereslet.

2017. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Állatorvosi aszisztems keveset keres és este 8 előtt nem végzel ha délutános vagy, de ha sokan vannak lehet csak 10kor.
2017. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Az otthoni körülményeket kettesben teremted meg a gyerek apjával, így ez nem csak a te állásodon múlik, a fele az övé a terheknek.


Így én azt az állást választanám, ami a legjobban fizet (ha már legjobb körülményeket emlegetsz) és a legjobban szeretem.


Mindegy egyéb kettőtökön múlik.

2017. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül első rendőr,2.óvó,3.állatorvosi,4. mentős
2017. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ja de és amelyik iránt a legnagyobb az elhivatottság, meg hogy abban tudnál a leginkább, legjobban kiteljesedni.
2017. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!