Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki ad babájának/kisgyerme...

Van aki ad babájának/kisgyermekének joghurtitalt reggelre? Milyen fajtát? Milyen ízűt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha szoktam adni Lidl márkás joghurt italt epreset. Ilyen havi 2-3x iszik 1dlt mellé pogácsát
2017. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DM/Rossmannos babadesszerteket,tejitalokat kekszeset.

De tízoraira szoktam adni

2017. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Anyósom szokott ilyeneket venni, magamtól nem vennék, mert olcsóbb ha turmixolok vagy belekeverek valami gyümölcsöt a natúr joghurtba, és akkor abban nincs annyi felesleges adalékanyag meg cukor. Tehát szokott kapni időnként, bár már anyós egyre gyakrabban hozza. Nyilván nincs baja tőle, csak ugye tisztában kell lenni azzal, hogy nem ez a legegészségesebb reggeli. Én szoktam mellé mást is adni, hogy jóllakjon.
2017. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mindig más márkát hoz, ált. a Lidl-ben szokta venni.
2017. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább nem, még pedig azért, mert mindegyikbe cukor van keverve, és a legtöbben színezékek és egyebek is vannak. Nem akarom ezzel terhelni egy gyerek szervezetét.


Esetleg turmixban készíthetsz ilyet: joghurt, gyümölcs,kis víz. Ennyi. Nem tart 1 percnél tovább, és nem károsítod a gyereked testét.

2017. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!