Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mondanátok valamit ennek...

Ti mondanátok valamit ennek az anyukának? Vagy ne szóljak bele?

Figyelt kérdés

Nem barátnő, játszótéren, baba-mama klubban, utcán szoktunk találkozni, és valamiért minig elég sokat elárul a magánéletéről, azt gondolom nem nagyon lehet olyan barátja akivel mindezt megoszthatja. A férje finoman szólva nem normális. Ha mérges valamiért tör zúz, összetörte a tévéjüket, betörte az ablakot, nem kíméli a gyerek játékait sem, stb. Azt mondja őket nem veri. Ezt így elmeséli, a következő pillanatban meg arról beszél, hogy még hány tesót akarnak, mintha a világ legboldogabb házasságába szülne. Meg hogy nem érti miért olyan agresszív a kisfia, harap, üt, csíp, rúg mindenkit.

Én csak pislogok,ha nem hallanám nem hinném el hogy ilyen van. Meghallgatom, de ennyi. Viszont már komolyan kezd kikívánkozni belőlem, hogy miért akar szülni még ennek az állatnak? Miért csodálkozik hogy ilyen a gyereke? Ti megpróbálnátok felnyitni a szemét.


2017. szept. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Ha megoszt ilyen infókat, akkor nyugodtan mondd el a véleményedet. Meg kellene fognia a gyereket és elmenekülni valahova.
2017. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt nem, hogy "miért akar szülni még ennek az állatnak". Viszont, ha csodálkozik, miért ilyen a gyereke, akkor elmondanám, hogyan függ ez össze az otthoni légkörrel.
2017. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó függhet.


Az én gyerekem sosem látott hasonlót, sosem élt át ilyet, mégis csapkodott. Tudom, hogy nem volt ilyen tapasztalata, mert egyedül neveltem, az elején csak velem volt.

2017. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg simán, max megsértődik, de úgysem vagytok nagy barik, többet nem kell legalább hallgatnod. Szegény gyerekek...
2017. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!