Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mihez hasonló érzést érzünk,...

Mihez hasonló érzést érzünk, ha a baba meg mozdul a pociban?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 16 hetes terhes,már lassacskán meg kell mozdulnia a kis drágámnak! Első baba így nemtudom milyen érzés lehet... Félek,hogy nem fogom észrevenni,vagy csak " haskorgást" fogok tapasztalni,ami néha olyan mintha valami ficánkolna.
2017. szept. 11. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 18.héten éreztem először. Olyan volt, mintha megcsikizett volna belülről :) Számomra akkor vált egyértelművé, amikor este megismételte, akkor már tudtam. hogy ez ő.


Nyugi, észre fogod venni :)

2017. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezt már többször fogom tapasztalni,ha meg mozdul? Úgy értem egy napon többször fogom érezni? Köszi a válaszod!:)
2017. szept. 11. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
En ugy tudnam leiirni, mintha buborek lenne a pocakomba :) 17hetesen ereztem elosszor 20.het utan mar erosebb mocorgast ereztem. 24hetesen meg mar szemmel lathato volt mikor mocorgot szo szerint pici pupocska dudorodik ki olyankor . Annyira imadom amikor mocorog 😊😊😊😊😊
2017. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nem érzed mindennap, később már igen. Szerintem semmire nem hasonlít, sógornőm azt mondta olyan, mint a sima bélmozgás, én inkább izomrángáshoz hasonlítanám.
2017. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazt éreztem mint 3-as.

Mintha egy buborék belül felfelé menne :-)

2017. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én gyakran érzek bélmozgást,bugyborékolást,félek,hogy azt fogom hinni ezis egy bélmozgás. Remélem meg tudom majd különböztetni
2017. szept. 11. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy meg tudod majd különböztetni, mert egészen hamar nagyokat fog rúgni az oldaladba, vagy pl. nekem bugyivonal alatt is rugdosott, az egyértelműen nem bélmozgás.
2017. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először mintha egy pillangó repdesne, később mintha valaki focizna benned! :)
2017. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kopogást éreztem.

Én is figyeltem már korábban a kis mozgásokra, de majd ha fogod érezni, rájössz, hogy nem is hasonlít a bélmozgásra. Nekem legalább is nem hasonlított. Tudni fogod rögtön. Ez is az egyik olyan dolog, amit így lehet legkönnyebben megmagyarázni, csak nehéz elhinni, és aggódunk miatta.

2017. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is izomrángás szerű volt kezdetben, mint mikor tikkel egy izom, csak nem olyan szabályosan és a legelején ha mozdultam abba is hagyta.
2017. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!