Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszaka a felsírt babát/gyerek...

Éjszaka a felsírt babát/gyereket hogy altatjátok vissza?

Figyelt kérdés

Én eddig egyelőre szopizással, de lassan le kellene szoktatni (szeretnénk a következőt), de még nem sikerült máshogy...

Amikor éjszaka cumisüveget adtam (volna) neki, teljesen kiakadt...

Másfél éves.



2016. febr. 3. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogom a kezét, simogatom a hátát, halkan beszélek hozzá.


Miért a cumisüveggel próbálkoznál? Éhség miatt ébred szerinted? Egy 1,5 évesnek már nem kéne, ha evett lefekvés előtt. Ha szomjas, víz.

Adhatsz játszócumit is, bár ha eddig nem élt vele, fix, hogy két méterre köpi majd.

2016. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cumira szoktattam 7-8 hónapos kora körül...addig csak cicivel aludt el. azóta elég ha bemegyek és megfogom a kezét...de amúgy eljön az idő hogy át fogja aludni az éjszakákat, ezt nem lehet befolyásolni...max csökkenteni az ébredések számát azzal, hogy nem adsz neki éjjel enni/inni/cicit
2016. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most lesz egy éves a Kisfiam. 9honaposan meg én is mindig cicivel altattam vissza. Akkor kezdtük el fokozatosan leszoktatni rola. Most mar egyaltalan nem is kéri. Ha fel is kel megsimogatom vissza alszik.


Am van ilyen zenelokeje es arra alszik mindig el most mar. Ezt használtuk ejszaka is ha felkelt. Es simogattuk melle

2016. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
visszaadom a cumiját és hasra fordítom.
2016. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1,5 éves, és én is szopizással. Próbáltam erről leszoktatni, de ha nem kap cicit, akkor bármit csinálok egyszerűen nem alszik vissza, hanem csak 2-3 óra múlva. Ezt pedig egyszerűen nem bírtam. Szóval várok hogy leszokjon róla, mostanában már többször átaludta az éjszakát.
2016. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!