Ez nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Adott egy 10 éves barátság. Neki egy 3 éves kislánya. Sok mindent vettem neki, sokat játszottam vele, ha egy közösségi oldalon beszéltünk mindig kérdeztem a kislányát! Nekem pedig van egy 1 hónapos fiam. Akit még nem látogatott meg de ez mellékes nem esik annyira rosszul mint az hogy soha meg nem kérdezi... bár valamelyik nap kérdezte mi volt a vizsgálaton, leírtam hogy fejlődik, kg cm de válaszra sem méltatott. Nem is értem miért kérdezte akkor. Én már úgy vagyok vele hogy nem kérdezem meg én sem, és ha találkozunk nem fogom körbe rajongni a gyereket, mert úgy gondolom ők sem fogják az enyémet.

Egyébként hozzátenném nem beszéltem neki soha róla hogy esetleg az a válasz étkezne hogy megunta.


2017. szept. 15. 12:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ááá mindegy csak kikellett írjam magamból. Túl pörgök...
2017. szept. 15. 12:50
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Valamiért irigy rád én azt gondolom. Nem barátság ez csak annak illúziója. Szerintem a kislánnyal ne bánj másképp, ő nem tehet róla hogy az anyja kicsit fura.. és gondolom eddig sem az anyja miatt kedvelted.
2017. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Sz-rul esne. Lehet, hogy lusta és mindig elodázza azt, hogy a társaságod keresse és beszélgessetek, és ha véletlen kommunikáltok is, akkor annyira figyelmetlen vagy nem érdekli, hogy nem kérdez rátok.


Az ilyen nem veszi észre magát. Ha egy ideig nem keresed vagy nem rajongod körbe a gyerekét, akkor nem akarja tudni az okát, inkább lepattint és keres más ismerősöket. Neked meg rosszul esik, hogy neki ez a 10 év barátság annyit se számít, hogy rákérdezzen, hogy miért is nem érdeklődsz felőlük.


Igazából az ilyennek akár szépen mondod, akár nem, akárhogy kérdezel rá, hogy "figyelj, olyan fura, hogy te soha nem kérdezel a gyerekről, én meg eddig mindig körberajongtam a tied..." stb, akkor még ő fog betámadni és úgy állítja be az egészet, hogy te vagy a hibás, féltékeny vagy stb.


Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy miért nem kérdez a gyerekről, miért nem kíváncsi rá stb. Felkészülnék arra, hogy támad, de ha nem is, valszeg ennek a barátságnak már vége.

2017. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hisztiznék emiatt. Azért egy 3 éves mellett nehezebb időt szakítani a csetelgetésre, mint egy egy hónapos eszik-alszik baba mellett.
2017. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
mások a prioritások. hamarosan majd te is rájössz, hogy nem lesz sem időd, sem energiád (sem agyad :)) más magánéletével, pláne a gyerekével foglalkozni.
2017. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén megmondom engem sem villanyoz fel, hogy hány centi meg hány kg egy baba. Majd meglátod, amikor a tied is nagyobb lesz, hogy olyan hülyeség, annyira lényegtelen. Bár nekem 3 van és kb heti egyszer péntekenként jutok ide géphez. Barátnőm írkálta meg odavolt folyton hány kg a gyereke, hát nem tudtam rá mit írni.
2017. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, de ezt figyeld: van egy gyerekkori barátnőm, ovi óta mindenhova együtt jártunk, napi kapcsolatban voltunk. 3 évvel ezelőtt született a nagyobbik lányom, sokszor jött hozzá, hozott neki dolgokat. Aztán megismerkedett és gyorsan összeházasodott a férjével, terhes volt már ekkor. Mi pont nyaralni voltunk, mikor megszületett a fia, alig vártam, hogy hazaèrjek és megnézhessem, úgy láttam rajta, örül neki. 3 hónappal később megszületett a második kislányom, kapaszkodj meg, mindjart 1 éves lesz és még nem látta. Egy varosban lakunk, kisváros, nincsenek távolságok. Szerintem a férje nem kedvel, mert azóta ilyen, mióta vele van. Nekem ez magyon fáj, én nagyon szerettem őt.
2017. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg a barátnőd, akkor nem megsértődsz, hanem meghívod és beszélgettek. Sose értettem, ha az embereknek problémájuk van valakivel, miért nem vele beszélik meg. Főleg egy barátságban. A duzzogásból a normális ember oviban ki szokott nőni.
2017. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!