Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5-3 évesnek keresek nagyon...

2,5-3 évesnek keresek nagyon könnyű, de extra kényelmes picire csukható babakocsit. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Esernyő lenne a legjobb, de azokból elég fapadosokat láttam itt.
2017. szept. 15. 15:05
 1/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Sajnos a márkáját nem tudom, de nemrég én is keresgéltem, és 60 ezerért láttam egy olyat, ami táska méretűre csukható. Baromi jól nézett ki, és úgy tűnt, minőségi is. Mondjuk ennyi pénzért legyen is jó...
2017. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első erre gondolt: [link]
2017. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo?Szerintem ez megfelelo lenne nektek.Bar azt nem tudom hany eves korig lehet hasznalni vagy hany kilot bir.A kislanyommal 2eves koraig hasznaltuk tovabb nem,akkor volt 13 kg,de szerintem birja.Es esernyorecsukhato is.Siman beleraknam most is a lanyomat(3 eves),mert 15 kg,de egy 18 kg-os gyereket mar nem biztos,hogy beleultetnek attol is fugg milyen nehez a gyereked.
2017. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utananeztem neked,a Babyzen 18 kg-og birja,ugyhogy pont eltalaltam:)

En ajanlom.

Utolso vagyok.

2017. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babyzen yoyo, vagy McLaren, vagy cybex onyx
2017. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!