Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleméyetek erről? Engem...

Mi a véleméyetek erről? Engem dühít azt érzem semmibe veszi a kérésem!

Figyelt kérdés
Legtöbbször amikor semmi baja a kislányomnak etetés után beteszem az ágyba és elalszik. Viszont párom esténként büfiztet és úgy alszik be a lányunk. Tegnap nem aludt el, betette az ágyába, gögicsélt, mondta kiveszi... mondtam nem kell hisz nem sír. Na mégis kivette... ma reggel már nem volt hajlandó úgy elaludni ahogy eddig hanem ölben.
2017. szept. 19. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Melyik apa tud ellenállni a kislányának?
2017. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod ugyanúgy szülő, mint te. Nem tilthatod meg, hogy felvegye a gyerekét, nyilván szeretne vele egy kis időt eltölteni, miután egész nap távol van tőle - ennek inkább örülnöd kellene!

Ettől függetlenül mielőbb közös nevezőre kellene hoznotok a nevelési elveiteket, mert enélkül sok veszekedés elé néztek a jövőben!

2017. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen csak a jót könnyen meg lehet szokni és egy nőnek ezer más dolga van.
2017. szept. 19. 11:52
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kitartónak kell lenned, de (elvileg) nem a párod ellen,hanem a babával.

Az én férjem is állandóan ringatta és járkált vele,én megmondtam ,hogy ezt nem fogom, ülve simán ringatom én is de járkálni nem bírok(főleg már 10 kiló a fiunk,és alma nagyságú hasi sérvem lett a terhesség alatt, műtétre várok).Sokat mondtam a férjemnek, hogy ne járkáljon vele.Na ebből most az van, hogy én simán tudom ülve sírás nélkül(eleinte sírt) ringatni,altatni,férjemnek járkálnia kell vele,tőle ezt szokta meg.A babák okosak.

2017. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
"és egy nőnek ezer más dolga van" - ezzel a hozzáállással még sok problémád lesz...
2017. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, te most elsősorban anya vagy, és az első és legfontosabb dolgod hogy a gyerekeddel foglalkozz. El s tudom képzelni hogy mi az a halaszthatatlan dolog ami miatt hanyagolnod kell a gyerekedet. Mer gondolom nem dolgozol. Cseréljetek a férjeddel, menjen ő gyedre te meg menj vissza dolgozni és akkor nem kell a millió halaszthatatlan dologgal foglalkoznod.
2017. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmi dolgom csak a gyerek.... oh de jó is volna! Nem tudom kik kommenteltek de igen.... kell főzni, mosni, takarítani, teregetni, vasalni, bevásárolni és még sorolhatnám. Gondolom akik kommenteltek saját házvezetőnőjük van. Hidd el én lennék a legboldogabb ha ennyi dolgom lenne!
2017. szept. 19. 13:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem nem csak anya vagyok hanem feleség és nálunk a nő főz a férfira aki dolgozik. Csak hogy jelenleg van mikor enni inni nincs időm,teregetni 2részletben, mosogatni este lesz időm, de ha még ringatni kell a babát ennyi sem lesz.
2017. szept. 19. 13:12
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Ki veszi, mert szeretne vele foglalkozni ez inkább jó, mint rossz... Örült neki, hogy még nem alszik és kicsit babusgathatja...

Kérdező, most tényleg a baba az első. Inkább egy pici kupiban boldog baba, mint patyolat tisztaságban boldogtalanabb aki csak úgy le van rakva.

2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A parod meg dolgozik, neki is van dolga. Orulj, hogy foglalkozik a babaval, sok pasi az anya dolganak tartja a ringatast is!

Es a haztartast meg csinald okosabban: ne legyel hazi csicska, neha mosogasson a parod.

2 gyerekem van, es nalunk a hazimunkaban besegit a parom is en pedig siman ringatom a babat ahogyan o is :) Nem Te dontesz egyedul a neveleserol, ha babusgatni szeretne akkor tegye nyugodtan, addig is tudsz a rengeteg dolgoddal haladni ha mar nem osztjatok mmeg estefele a haztartas teendout.....

2017. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!