Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleméyetek erről? Engem...

Mi a véleméyetek erről? Engem dühít azt érzem semmibe veszi a kérésem!

Figyelt kérdés
Legtöbbször amikor semmi baja a kislányomnak etetés után beteszem az ágyba és elalszik. Viszont párom esténként büfiztet és úgy alszik be a lányunk. Tegnap nem aludt el, betette az ágyába, gögicsélt, mondta kiveszi... mondtam nem kell hisz nem sír. Na mégis kivette... ma reggel már nem volt hajlandó úgy elaludni ahogy eddig hanem ölben.
2017. szept. 19. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Miért kérdező? Míg nem volt gyereked ezeket nem csináltad meg? takarítás maximum napi fél-egy óra, ha minden nap csinálod..főzni lehet kétnaponta is. Hidd el, nők százezrei nevelnek gyereket, vezetnek háztartást és dolgoznak egyszerre.


Én is vezetem a háztartást, de mivel a munka nem szalad el, ha a gyerekemnek szüksége van rám, akkor bizony a gyerek az első. Kielégítem az ő igényeit majd utána folytatom a munkámat. Sőt, én napi két órát bedolgozok a cégünkhöz is. Gyerek boldog, kiegyensúlyozott, a ház rendben, mindig van főt étel és még magamra is jut időm.

2017. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kösd magadra a gyereket vagy vidd ki a konyhába rezgős pihenőszékben míg csinálod a dolgod, közben énekelhetsz, mesét mondhatsz neki.
2017. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ha gőgicsél a babád, akkor vélhetően még csak nem rég lettél édesanya, talán nem kellene ilyen korán belebújni abba a házisárkány kosztümbe.


Én nem értem miért replikázol, soha nem szólnék be ezért a férjemnek, hogy miért foglalkozik a gyerekkel. Ezek szerint te csak akkor veszed ölbe, ha sír?


Ez az "a nőnek meg ezer dolga van" duma irtó gáz, egy nőnek a gyermeke megszületése után a babáról való gondoskodás kellene, hogy a legfontosabb dolga legyen.


Szegény párod, szegény baba. Pfú.

2017. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg a férjeddel, hogy mit hogyan szeretnétek csinálni, jussatok közös nevezőre, és akkor nem fog senki a másik ellen dolgozni.


Megjegyzem, a kisebbik fiamat nekem is altatni kellett, és kell is még este (délután már nem, akkor magától elalszik pár hete, most 19 hónapos), pedig néhány hónapos koráig ő is marha jól elvolt a kiságyban és bárhol elaludt. De amikor kellett már, akkor a férjem is, én is ringattuk, járkáltunk vele, mert erre volt igénye. Tök normális, ha egy baba kézben akar lenni, és koránt sem biztos, hogy a férjed "rontotta el",és azért akart most ringatást.

Nálunk amúgy rengeteg ilyen helyzetet megoldott az, hogy hordoztam, így bármikor tudtam altatás közben is főzni, takarítani, mindent. Ha meg már mélyen aludt, betettem az ágyába. Egy csomó felesleges agybajt spóroltam meg ezzel.

2017. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ugyanannyi joga van megfogni, mint neked, és nem szólhatsz rá, hogy ne tegye.

Te főzöl, oké, ő meg dolgozik. Ha sok a dolgod, leterhel a házimunka, kérd meg, hogy valamennyit segítsen be, ha teheti.

De ez nem jó megoldás.

2017. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!