Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon későn van ha már jóval...

Nagyon későn van ha már jóval harminc felett ébredt fel bennem az anyai öszön?

Figyelt kérdés
Ezt eddig nem éreztem.Foglalkoztam gyerekekkel,a foglalkozásomat is érinti,meg sokat önkénteskedtem gyerekek között,azt élvezetem,de azok inkább nagyobb gyerekek voltak.Nemrégen egy rég nem látott barátnőm háom kisgyerekével voltunk az állatkertben és a legkisebb kisfiát látva,aki a kora ellenére nagyon okos és rettentően cuki a két kis alsó fogával,arra gondoltam milyen jó lenne gyerekeket nevelni,kibontakoztatni belőlük valamit.Azt hittem egy hirtelen jött érzés,de azóta nem tudok szabadulni tőle.Meg ha meglátok egy kisgyerekes reklámot a tévében megdobban a szívem.Olyan érzésem is van,hogy jó lenne megölelni,babusgatni egy kisgyereket.

2017. szept. 20. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő. 33 voltam amikor az első született, 36 amikor a második.
2017. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodban is feléledt az atyai ösztön, akkor hajrá!
2017. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs párom :-) Meg csak úgy gyerek miatt szimplán nem is szertnék összjönni valakivel
2017. szept. 20. 22:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Nem az. Sokan szülnek 40 fölött, jó, bizonyos kockázatok megnőnek, de az jórészt kiszűrhető s megértem, hogy sokaknak akkor jön össze minden. Van, aki álomvilágban él s kijelenti, hogy felelőtlenség és muszáj korábban, de az élet nem így működik s nem látom indokoltnak, hogy az ember 40 éves kora körül már adja fel a dolgot.
2017. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, hogy mennyivel vagy 30 fölött. Nem mintha 39 évesen késő lenne, csak akkor gyorsan párt kellene találnod. Remélem sikerül neked.
2017. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló:Köszönöm a megnyugató választ.Igen,valóban igy van,sokszor később jönnek össze a dolgok az életben,és ez akaratunkon kívül történik.Valahogy ebben a mai világban minden kitolódik,és belekerülünk a sodrásba.
2017. szept. 20. 22:49
 7/11 A kérdező kommentje:
5áös válaszoló: Köszönöm pont a közepén vagyok:-)
2017. szept. 20. 22:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen szültem, előtte nem is akartam. Akkor ébredt fel bennem az anyai ösztön. Tuti, ha előbb lettem volna terhes, nem éltem volna meg ekkora örömként. Teljesen egészséges, cserfes gyerkőc :-)
2017. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

43 évesen szültem a negyediket.

A korod nem akadály, viszont apuka (igazi apuka!) azért jó lenne.

Drukkolok

2017. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, 36 évesen szültem és így is terveztem. De ha nincs párod és most vagy mondjuk 38 akkor igencsak bele kell húznod, nem tudom mennyire okos dolog gyereket vállalni pár hónapos kapcsolatba.
2017. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!