Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon későn van ha már jóval...

Nagyon későn van ha már jóval harminc felett ébredt fel bennem az anyai öszön?

Figyelt kérdés
Ezt eddig nem éreztem.Foglalkoztam gyerekekkel,a foglalkozásomat is érinti,meg sokat önkénteskedtem gyerekek között,azt élvezetem,de azok inkább nagyobb gyerekek voltak.Nemrégen egy rég nem látott barátnőm háom kisgyerekével voltunk az állatkertben és a legkisebb kisfiát látva,aki a kora ellenére nagyon okos és rettentően cuki a két kis alsó fogával,arra gondoltam milyen jó lenne gyerekeket nevelni,kibontakoztatni belőlük valamit.Azt hittem egy hirtelen jött érzés,de azóta nem tudok szabadulni tőle.Meg ha meglátok egy kisgyerekes reklámot a tévében megdobban a szívem.Olyan érzésem is van,hogy jó lenne megölelni,babusgatni egy kisgyereket.

2017. szept. 20. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4. voltam. Anyámnak a lehetőségek 39 éves korára jöttek össze, az apatalálás gyorsan ment, csak átkozottul rosszul, 2 éves koromban már elváltak, viszont a termékenységgel nem volt gond. Van, akinél jópár év, míg összejön a gyermek, s mivel nincs párod, az is elég sok évet tehet rá (még ha össze is jössz valakivel, azért ki kéne ismerni egymást, én 41 léves vagyok s máig kissé hiányzik egy rendes apa :( anyám 2. férje sem volt az igazi)... Aztán ott van a klimax, ami egyeseknél korán jön...

Még nem késtél el nagyon, de olyan sok időd már valószínűleg nincs.

2017. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!