Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benedek, Boldizsár, Bendegúz...

Benedek, Boldizsár, Bendegúz vagy Barnabás tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 20:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
32%
Én nem tudom, ki hozta divatba ezeket az elmebeteg ocsmány neveket. Bendegúz? Max. egy gyogyósnak tudnám elképzelni. Ha odajönne hozzám egy félisten és bemutatkozna, hogy ő Bendegúz, hát elzavarnám a f.aszba komolyan. A boldizsár meg a benedek dettó. Barnabás sem tetszik, de az még elmegy.
2017. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Nekem Benedek tetszik leginkább.

Gyerekkorban nagyon aranyos becézése a Bence, felnőttként meg a Benedek komolynak hat.

De természetesen ne azt válaszd, amelyik nekünk, hanem amelyik nektek legjobban tetszik.

2017. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Bendegúz talán. A többi soha, semmiképpen.
2017. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

Na ide valaszolgasson az ember oszt jól lepontozzàk.

Akkor minek kérdezed?!dobj fel egy érmèt azt Viszlát

2017. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én senkit sem pontoztam le, mindenkinek mentek a zöld kezek.
2017. szept. 21. 22:36
 16/36 anonim ***** válasza:
32%

Uhh, nem tudom eldönteni melyik a legrosszabb...

Simán Barna nem jó?

2017. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16%

Mért csak aszerint megy a névadás, hogy mi cseng jobban meg hülyébben? Nyilván alap szempont, de annak is utána kéne menni, mit jelent az a név, való-e az én családom világába. Adott egy római, egy mezopotámiai, egy turáni, meg egy sémi név. Talán el kéne előbb azon is gondolkodni, kinek hova is húz a szíve.


És akkor nem röpködnének itt latin nevű visszaerdélytaromántólkiabálók, szláv nevű idősebbvagyokmintszlovákiaruhások, zsidó névvel éjjelnappalsorosorrátméregetők, na meg echtesvábképű Ond-Kond-Botondok. Rézműves Dzseniferékről nem is beszélve. Bánom is én, de hát egy vicc ez az ország!

2017. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
17, te akadtál ki a múltkor, hogy sokaknak tetszik a Dávid, ami egy bibliai/zsidó név?
2017. szept. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

1. Barnabás

2. Benedek

3. Boldizsár


Bendegúzt inkább ne, olyan komikus.

2017. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%
18: de-de, ő az Irnik!! :D Kár a gőzért, az ilyen sose veszi észtre, hogy valójában ő az, aki szemben megy a forgalommal. Azért, 17, elárulom neked, rajtad kívül a francot se érdekli a sémi meg a mezopotámiai származás, és tényleg ne haragudj, ha csalódást okozunk ezzel!!! :D :D :D Ezek a nevek réges régen meghonosodtak a nyelvünkben. Bocsi, bocsi!!!!
2017. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!