Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Nektek van olyan...

Anyukák, Nektek van olyan barátnőtök, akivel meg lehet beszélni a mindennapi dolgokat, gyereknevelés, háztartást, férj stb?

Figyelt kérdés

Sajnos, nincsenek olyan barátaim, akik hasonló élethelyzetben lennének. És mivel mi kisvárosban lakunk, nem is nagyon ismerek olyat, akivel ez működne baráti jelleggel.


Az egyik barátnőmmel mióta megszületett a baba, rengeteget lazult a viszony. Pedig nem babás témákról áradoztam, a fiaink egyidősek is ráadásul. Szerintem rajta vannak a babán, csak nem jön és ezért.


De mások sincsenek láthatáron.

Pedig olyan jó lenne a mindennapi dolgokat megbeszélni, közösen kávézni, játszóterezni.


Nektek van ilyen?


2017. szept. 22. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.
2017. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.
2017. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van, a baba mama klubban ismertem meg jo parat, es kettovel nagyon szoros baratsag alakult ki.
2017. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van. Sajnos nem találkozunk gyakran, de havi 2-3 alkalom összejön.
2017. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon jó barátnőm, neki mindent elmondok, tényleg mindent, bármit meg lehet vele beszélni. Viszont sajnos csak havi 1-2 alkalommal találkozunk, mert elköltöztek 150km-el arrébb és neki is pici babája van. De messengeren és telefonon napi szinten kapcsolatban vagyunk.
2017. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukámmal beszélem meg a baba körüli dolgokat. A háztartással kapcsolatban nincs kérdésem, megbeszélnivalóm, mert megy minden, a férjemmel kapcsolatos dolgokat pedig a férjemmel beszélem meg. :) A barátnőim még nem babáznak, férjük, vagy állandó kapcsolatuk sincs, szóval őket nem untatom a mindennapos dolgainkkal, csak a nagyobb eseményekről mesélek. :)
2017. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Négy olyan barátnőm van, akikkel nagyjából napi szintű kapcsolatban vagyok és ilyen témákat meg tudok beszélni. Van köztük családos és egyedülálló is.
2017. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs, de szeretnék.
2017. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van két barátnőm a gyerek előtti időkből, az egyikkel napi szintű kapcsolatban vagyok messengeren, a másikkal is heti többször beszélünk. Találka 2 havonta jön kb össze, mert nem egy városban élünk. Ők még mindketten gyerektelenek egyébként, egyikük szingli, másik kapcsolatban él, de ez nem befolyásolta a barátságunkat.

Illetve baba-mama klubból lett 3 kisgyerekes barátnőm, velük klubon kívül minden héten összejövünk egyikünknél a gyerekekkel, de beszélni kb. naponta szoktunk, van ilyen csoportos chatünk.

2017. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!