Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akinek kisebb gyerekü...

Anyukák, akinek kisebb gyerekük van. Tapasztalt már olyat vmelyikőtök, hogy a mindennapos otthoni munkák és gyereknevelés alatt megizmosodott vmelyik részetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok otthon a 2 gyerekkel és azt vetem észre, hogy a lábam izmosabb lett, főleg a vádlim. Mondjuk elég sokat állok lábujjhegyen mert sokat takarítok meg pakolok.

Félek h a végén férfias lábam lesz, pedig normál alkatom van.

34N



2017. aug. 30. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Még odafogyeléssel se tud egy nő koksz nélkül annyi izmot felszedni, hogy férfias legyen... felesleges dolgon rugózol.

Az izmos vádli szép.


Egyébként igen, erősebb lettem, de nem látványosan izmosabb. Régen az 5 literes olajat alig bírtam, most meg se kottyan a 20 kilós babakocsi.

2017. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Az első válaszolónak szívesen küldök egy képet privátban a karom/vállam és a testem arányáról.


3 éves 14 kilós gyerek anyukája vagyok, vagyok vagy 50 kiló, a testem mindenhol apró és vékony, de boxoló férfias karjaim és vállaim vannak. Napi szinten emelgetem, ha elfárad, én viszem.


Egyrészt jó a gyerekezés, a testem többi részét vékonyan és fitten tartja, úgy guggolok már, mint a rugó, de a vállamon nagyon meglátszik, hogy naponta órákat cipelem a gyerekem.


Persze van, akinek az izmos nők jönnek be, de én a karcsú törékenyre szavazok, és elsősorban magamnak szeretnék tetszeni.


Írtam ki erről tavaly egy kérdést, hogy lehetne karból izmot veszteni, de nem találtam semmilyen módszert.

2017. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Karom , hatam , labam sokat erosodott. Hasam is de nem sokat. Nem csoda mert 8 hos fiam kozel 10kg es soxor olbebaba es imadja ha dobalosat jatszunk.☺ Es ugye kozbe sok a tenni valo is itthon. Bolt sincs kozel.😀
2017. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretném ha izmosabb lennék, de nem. 3,5 éves és 1 évesem van itthon. Terhesen is cipeltem a nagyot fel a lépcsőn, le stb (emeletes házban lakunk.) De semmi :) Mindig is vékony voltam, bár hozzá teszem nem szeretek sportolni. Azért a gyerekcipeléstől jól jött volna izom, de látható jele nincs.
2017. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát, küldjél 2-es! Biztos hogy nem férfias.
2017. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lettem tőle izmosabb.

Azt mondjuk nem nagyon értem hogy a takarításhoz miért kell lábujjhegyen állni?

2017. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak ennyitől lehetne izmosodni, akkor nem is értem, hogy a hülye testépítők miért nem lábujjhegyen takarítanak a rohadt nehéz súlyok éveken át való emelgetéséhez képest ....


OMFG!


Elég rossz kondicióban lehettél szülés előtt, ha ennyitől már látható izomnövekedésed van ...

2017. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h olyan kicsi a kerdezonk , h a polcok portalanitasat csak labujjhegyen tudja elvegezni 😂😂
2017. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jafnrétti ***** válasza:
Nekem az első gyerek mellett a karjaim (főleg a bal) erősödtek, izmosodtak valamennyit. Akkor még (mindjárt tíz éve) nem nagyon voltak itt alacsonypadlós buszok, mi meg főleg tömegközlekedéssel jártunk napi szinten, úgyhogy minden nap emelgettem a babakocsit buszra föl, buszról le.
2017. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a karom erősödött meg látványosan, mikor a gyerekem kicsi volt – a kicsit életkorra értem, mert különben iszonyú nagy volt.

Egyébként minden rendszeres erőkifejtéstől lehet izmosodni (persze leginkább akkor látszik, ha nincs sok felesleg az emberen), egy időben olyan helyen laktam, ahol napi kb. 15 percet kellett gyalogolnom hazafelé hegyre fel, és pár hónap alatt kőkemény lett tőle a fenekem. Mondjuk rendes tempóban mentem, nem andalogtam.

Nekem tetszik a feszes test, a szálkás izomzat (nem a bodybuilderek puffasztottságárra értem), és az is, ha egy nőnek van vádlija, nem „zongoralábakon” fut, de persze ez adottság kérdése is.

2017. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!