Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam gyakorlatilag éjjel nappal fent van sokat vagyok vele egyedül segítség nélkül mosok,főzök,takarítok,sétálok,fürdetek,szoptatok, egyszóval mindent, sokszor ájulásig kimerülök érzem hogy ez igy nem mehet tovább :(apuka dolgozik éjjel nappal ritka ha tud segíteni :( bármiféle ötletet elfogadok,vagy valami energia vitamin (supradyn energia) semmi erőm délután estére ,kapcsolatomra is rámegy ...:(
2017. szept. 28. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha belefér, fogadj fel egy bejárónôt, így a takarítás egy része meg lenne oldva. Néha rendelhetsz ebédet, az interfood és társai nem vészesek árban és heti 1-2x meg lehet enni. Szülôk nem tudnak besegíteni? Pl. elvinni játszóra a gyereket, amíg te pihensz egy kicsit? A Supradyn drazsé nagyon jó, én a terhesség elôtt telente mindig azt szedtem, nem is voltam beteg ki tudja mióta. Persze alap, h jól táplálkozz, és sok vizet igyál, már ez is segíthet a kimerültségen.
2017. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd abba a szoptatást, egyből több erőd lesz és fogadj takarítónőt, ha nem bírod.
2017. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!