Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós melltartó kontra...

Szoptatós melltartó kontra szoptatós trikó? Érvek, ellenérvek.

Figyelt kérdés

A melltartó amit a növekvő melleim miatt vettem 2-3 hét alatt már felcsútiak hátul és semmit nem tart. (Még bőven pocakban van a kis lakó.) Ilyen szempontból érdekel főleg a véleményetek.

Ami neked bevált azt hol vetted és miet? (Egerben lakom.)

Egyáltalán a trikó az milyen: van rendesen kosár része, ami lecsatolható? Jól tart?


2017. okt. 2. 07:28
 1/7 A kérdező kommentje:
*felcsúszik
2017. okt. 2. 07:30
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Csak egy-két darabot vettem szülés előtt, a többit csak akkor, mikor kiderült, hogy szoptatás alatt mekkora lesz a mellem.

Kínaiban vettem olyat, amilyet akartam. Inkább trikó jellegű a szabása (de melltartó) tele és üres cicit is jól tart, 100% pamut, van rajta egy kis csipke is, lecsatolható természetesen, nincs benne semmilyen merevítés. Tökéletes. 800 Ft volt. :)

Az ország másik felében lakunk, abban nem tudok segíteni, hogy hol tudsz ilyet venni. Én is véletlenül bukkantam rá, csak egy üzletben lehet ezt a típust kapni az egész városban. Szerintem érdemes körbenézni, amíg könnyebben tudsz közlekedni pocaklakóval. :)

2017. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a Bonprix szoptatós melltartóit tudom ajánlani, tartanak, csinosak, könnyen csatolhatóak és kényelmesek is.
2017. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

F&f es melltartóm volt 2db. Hát nem sokat használtam. Én abban is aludtam, mert nagyon folyt a tejem és kellett a betét éjjelre. Baromi kényelmetlen volt!

Így egyik este csak ezt a sport melltartót vettem fel. Nekem nagyon bejött.

Utánna mindig ezt használtam. És nem kellett a mérettel bajlódnom. Mert mikor már nem volt annyira duzzadt a cicim akkor se kellett kissebbet vennem.

Gyorsan egydzerűn kilehet bújni a pántból, de egyszerűen le és fel is tudom hajtani

2017. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a terhesség alatt Emma Jane melltartókat vettem, kismama és szoptatós melltartó egyben. Szuper kényelmes, lecsatolható az elsô rész szoptatáskor. Már terhesség alatt is hordtam, amikor kezdett nôni a mellem, mert a merevítôs melltartók kényelmetlenné váltak. Fél éves a fiam, még szoptatom és még mindig hordom ôket, nagyon praktikusak, csak ajánlom.
2017. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Én a Brendonban vettem kb 3500Ft-ért. 18 hós a lányom,most használom a 3.-at. Mellette a húgom rendelt a wish-en aprópénzért kettőt,azok a váltósak,de folyton kikapcsolódnak,főleg az egyik. Úgyhogy én sokszor este kimosom a brendonosat,mert az sokkal jobb,kényelmesebb.

A trikóról még nem hallottam eddig.

2017. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

C&A-ban vettem sima XXL-es sportmelltartot, konnyebb belole elokapni. Van H&M-es is, de csak sima melltartokent hasznalom neha. H&M-es szoptatos poloim vannak, rovid- es hosszuujjuak, elobbieket szeretem. A topok ala szerintem nem art melltarto, de nem is olyan kenyelmesek, nekem legalabbis a mostaniak nem voltak azok. Van par topom 4-5 evvel ezelottrol, amikbe bele van varrva a melltarto, azokat imadom, de sajnos mar nem aruljak oket.

A C&A Basics v-nyaku felsoit szeretem meg, illetve sztreccses v-nyaku felsoket ajanlok. Az Orsaynek van meg egy vekonyabb hosszuujju ingje mar evek ota, ami szerintem nagyon kenyelmes, eleg kol is nez ki, es konnyu benne szoptatni.

2017. okt. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!