Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket, mert...

Aki nem akar gyereket, mert nem is szereti őket, az minek firkálgat itt, ebben a témakörben? Feleslegesen.

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert örömet okoz Nekik,hogy itt cseszegethetik azokat akik ebben a témában érdemben hozzá tudnak szólni!Vannak ilyen rosszindulatú emberek!
2010. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudod innen nehéz átlátni írás alapján,hogy az illető valóban gyermekellenes,magának való vagy csak a saját lelki problémáját vetíti ki a gyerekekre,vagy ránk anyukákra és ezért ír bántó dolgokat.

Pl nagyon sok az oldalon a meddő nő.Sajnos ezt észrevettem már amikor regisztráltam.Ők nemcsak a teherbeesés témában írnak hanem valami oknál fogva itt is(?)

Lehet pont egy ilyen teherbe esni nem tudó női társunk provokál itt gyermekes nőket,bánatból,haragból,vagy nem is tudom.


Esetleg pasi az illető.

Sok középkorú,agglegény van itt,akinek se kutyája se macskája és itt vág vissza az anyukáknak az őt ért sérelmekért.


Másra nem tudok gondolni hirtelen.

Sajnos ez van ezért nyílt éa anonim ez az oldal:S


Marcuska 3 gyerkőcös és negyediket váró anyuci.

2010. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!