Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Norcolut abbahagyása után a...

Norcolut abbahagyása után a ciklus hossza is befolyásolja, hogy mikor fog megjönni a menses? Vagy ilyenkor már csak a gyógyszeren múlik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy úgy olvastam, hogy általában 3-4 nappal a gyógyszer abbahagyása után várható menses. Nekem alpból 26 naposak a ciklusaim, és a 26. napon este veszem be az utolsó szemet majd. Ilyenkor megjön majd a 27. napon, mert amúgy is esedékes, vagy ezt tényleg csak a gyógyszer kiürülése szabja meg, és biztos, hogy majd csak napokkal később fog jelentkezni?
2017. okt. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 26-án veszed be az utolsó Norcolut-ot, akkor nem fog megjönni már 27-én!

Az utolsó szem után jön meg 2-4 nappal.



Ha magától van rendes ciklusod, minek a norcolut?

2017. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert pajzsmirigy túlműködés miatt nincs rendes vérzésem, csak kb. jelzés értékkel 'jön meg', és ez miatt rövid a luteális fázisom is.
2017. okt. 5. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak napokkal később fog megjönni!
2017. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a progeszteronnak ki kell ürülnie a szervezetből. nem megy egyik napról a másikra. nem fog 27én megjönni.
2017. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!