Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második babával terhesen...

Második babával terhesen kevésbé vagy jobban aggódtatok mint az első terhességnél?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevésbé. Egyrészt már tudtam hová tenni az elsőnél még nem ismert dolgokat, másrészt a nagytesó lefoglalt, kevesebb idő volt agyalni.
2017. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, ami miatt kevésbé, és volt, ami miatt jobban.
2017. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevésbé...egyszerűen nem is volt nekem se időm agyalni a másfél éves fiam mellett és szerencsére az uh vizsgálatoknál se talált soha semmit a doki ami miatt aggódom kellett volna (az első terhességemnél az elején a doki egy cisztát látott a köldökzsinóron, de az a 12. héten a genetikai uh-n nem látszódott már és nem is lett később se semmi gond).
2017. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában kevésbé. De mivel nem nagyon mozgott a végén előfordult aggódás, 1x rendesen megijesztett mikor felkelteni se tudtam, első babám sose csinált ilyet. Egyébként nem nagyon volt aggódnivalóm. 21 hónap a különbség úgyhogy nekem se sok időm volt aggódni felesleges dolgokon.
2017. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az elsőnél ráértem és minden új volt, ezért jobban figyeltem magam, de bizakodtam - erre elég sok kórházasdi lett belőle a vége felé, sőt még utána is. A másodiknál, bár ráérni már nem értem rá, végig egy alap remegős halálfélelmem volt, hogy most tuti nem ússzuk meg - erre meg nem történt semmi gikszer :) Úgyhogy nekem ez a pozitív gondolkodás nem jött be :)
2017. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem kevésbé fogok, de nagyjából ugyanannyira aggódtam, mint az elsőnél.
2017. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!