Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első terhességnél...

Akinek első terhességnél korán kinyílt a méhszáj, mi volt a helyzet a második babánál?

Figyelt kérdés
Első babámnál 20 hetesen volt 2100, majd 33 héten befektettek a kórházba, mert 1111 lett. Kihúztuk a 39 hétig, kaptam tüdőérlelőt. Akkor sokat fájdogált a hasam. Most 19 hetes vagyok 2. babámmal. Eddig nem nézték a méhszájat, de nem is fáj semmim. Viszont parázok, hogy mi a biztosíték, h nem nyílik most hamarabb... Sokat pihenek, amennyit lehet egy 2 éves mellett.

2017. szept. 28. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhszáj tobb reszbol van. Nekem is nyilt a kulso vmit az nem para. A második, mivel második lb végig nyitvs volt, mondták,hogy másodiknl ált. Így van.
2017. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részleteket nem tudok, de egy barátnőm végigfeküdte gyenge méhszáj miatt az elsőt, aki 34. hétre született, a másodiknál már nem tudott annyit feküdni, ő a 32. hétre született. De mindkettő "kikupálódott" és egészséges lett, azóta már kisiskolások.
2017. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van és mindhárom megszületett a 34.hétben. Gyorsan elkezdett nyílni a méhszáj mindháron esetben és beindult a szülés, amit egyik esetben sem tudtak visszatartani.
2017. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél 33.héten már nyílt a méhszáj,most a másodiknál 38.héten is teljesen zárt
2017. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!