Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek, gyerek tervezés és...

Gyerekek, gyerek tervezés és megcsalás. Tényleg összefér?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kèrdès. Egy nőt megcsalt a fèrje, otthon 3 gyerek.

A vàlaszolók többsège azt mondta maradjon, a megcsalàs nem a vilàg vège.

Ez ihlette a kèrdèsem.

Ez tènyleg ennyi? A szex csak szex, el lehet tekinteni tőle?


Mi a vèlemènyed, esetleg voltàl ilyen helyzetbe? Mi miatt döntöttèl ùgy, ahogy?


2017. okt. 7. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem voltam ilyen helyzetben.

De két dolgot nem tűrnék el egy kapcsolatban: pofon és megcsalás (konkrétan szex).

Másfelől az a véleményem, hogy hibás döntés a gyerekek miatt együtt maradni, saját tapasztalatom az, hogy sokkal jobb egy szülővel élni egy nyugodt otthonban, mint kettővel olyan helyen, ahol folyton feszültség van meg veszekedés.

2017. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Két gyerek volt, mikor kiderült, hogy megcsal a férjem. Kivágtam mint a macskát. Nem voltam rászorulva, hogy együtt maradjak ilyen emberrel. Azóta van nekem is új kapcsolatom, olyannal, aki a tenyerén hordoz.

Ilyenkor sok esetben az az egyetlen oka az együttmaradásnak, hogy az anya nem tudja eltartani a gyerekeket. Kénytelen minden megalázást lenyelni, de legalább van jól lakni és van mit enni. Csak ezt nem házasságnak hívják.

2017. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez mindenkinél más, mert mindenkinek más az értékrendje, nekem ennyire nem fontos a szex, vagyis a szex fontos, de a másik birtoklása nem, más ember meg akkor is szakít ha megcsalás van, amikor minden más jól működik a kapcsolatban. A megcsalással a nemi betegségeken túl egy nagy gond van, ha szerelmes lesz a megcsaló a szeretőbe, mert akkor nyilván annyi az alapkapcsolatnak. Nem mondom, hogy tapsikolnék az örömtől ha megcsalnának, de egy ilyen becsúszott egyéjszakás miatt nem szakitanék valószínűleg, az viszont undorító, ha valaki mást szeret és hazajár a feleséghez bohóckodni.
2017. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Sex eseten en 10x meggondolnal megbocsátok-e de ha elolvastad a nő irta is, h smárolas volt sex nem.😀
2017. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amig nem irta h smaci volt csak, addig is azt mondtak neki, ne hagyja el...szoval ez most lenyegtelen.
2017. okt. 7. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem bocsájtanék meg. A gyerekeknek is fontosabb hogy kiegyensúlyozott kapcsolat legyen előttük a példa és nyugodt normális légkör vegye őket körül. És egy nőnek sem kell manapság feláldoznia a saját boldogságát azzal hogy eltűri.
2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyszeri megcsalást TALÁN meg tudnék bocsájtani. Nem biztos. De azt nem bocsájtanám meg, ha szeretőt tartana. Minősített eset pedig, ha terhes nő vagy frissen szült nő mellett jár félre valaki.
2017. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én voltam mind a két végleten. Az első barátommal elég sokáig voltunk együtt. A kapcsolatunk vége elég rossz volt már, akkor viszont még csak egy rossz időszaknak gondoltam. Megcsaltam. Nem mondom, hogy megérdemelte, de ő is tehetett róla. Viszont! Számomra semmit sem jelentett, egyszeri dolog volt, látni sem akartam többet azt a férfit, tényleg csak szex volt. A barátom megtudta és szakított velem. Nem ezt akartam. Akkor azt hittem, hogy itt a világvége, úgy gondoltam belehalok. 15 kilót fogytam a szakításunk után, nem tudtam neki bebizonyítani, hogy egy rossz döntés és egy jelentéktelen szex volt. Nem értettem, hogy egy ilyen hülye hiba miatt, hogyan reagálhat így.

Aztán megismertem a páromat. Nem gondoltam előtte, hogy ilyen ez az igazai szerelem. Még az a nagyon durva, fogyós szakításos sem volt ilyen. De ebben a kapcsolatban is jött hullámvölgy. És ekkor én voltam a megcsalt, méghozzá terhesen. Eszembe sem volt elhagyni. Én a saját példámból tudtam, hogy mennyire jelentéktelen lehet egy egyszeri dolog, és hogy egy ilyen hülye hiba miatt nem érhet véget valami, ami amúgy jó. Vitáztunk és megbeszéltük. Nincsen akkora önteltségem, hogy feltételezzem, hogy a megcsaltságomhoz én nem járultam hozzá. A kérdés a későbbiekben az volt csak, hogy magunkért és a gyerekünkért képesek vagyunk-e MINDKETTEN változni.

2017. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
ezt te tudod utolsó. De azt ne mond h néhanem jut ezedbe, hogy lehet megint megcsal. Vagy nem veszi fel a telefont, nem elérhető, késik, lehet hogy másik nővel van. Én próbáltam megbocsátani, nekem nem ment.
2017. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És te csaltál meg valakit érzelmek nélkül? Mert akkor meg te ne mondd, hogy tudod milyen. Ha meg igen, akkor tudnod kell, hogy kb semmit nem jelent, és nekem sem jutna eszembe többet, még az akkorit sem csaltam volna meg többször. Szóval én abban bízom, hogy ő is most úgy érez, ahogy én akkor. És nem. Amíg nem derül ki egy következő eset, én addig nem fogok ezen rugózni, ezzel nem mérgezem a kapcsolatunkat. Szerintem pont elég nehéz egyben tartani féltékenykedés nélkül is egy házasságot hosszú ideig.

Szóval őszintén mondom, hogy nem vagyok féltékeny, főleg hogy ő már megérezte annak a szelét, hogy milyen az, ha elhagyom. Hagyom hogy döntsön, mert következő dobása nincsen, de esélye most még van, féltékenykedéssel nem akarom belesodorni.

2017. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!