Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett 3 műszaki?

3 gyerek mellett 3 műszaki?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan anyukák akik több gyerek mellett 3 műszakot dolgoznak? Sajnos úgy hozta a sors h idő előtt vissza kell mennem. A kicsi még másfél éves. De a munkahelyem átállt 3 műszakra. 10 éve itt dolgozok a párom 20 éve. Ő is 3 műszakban. Így én is annyiban tudok dolgozni h váltani tudjuk egymást. Bébiszitter fog vigyázni a kicsire abban a 2 órában amíg egyikünk haza ér. Tapasztalatok? Ki h bírta? Én most Igen félek ettől.

2017. júl. 28. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom,hogy egy gyerek mellett is kemény a 3műszak,nem hogy 3 mellett!Nincs olyan lehetőség hogy köztes időbe dolgozz?Az se lesz leányálom de jobb mint a 3műszak.
2017. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nelkul is durva, kernem, hogy egy muszakban mehessrk.
2017. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőség egy műszakra. Két műszak is ritka de ahol van ott meg 4 nap 12 óra. De az nekünk sehogy se jó mert akkor lenne olyan hét h egy műszakban kerülnénk a párommal. Akkor viszont megfizethetetlen a bébiszitter. Többet keresne azokon a napokon mint én. Csak váltottba tudjuk megoldani.
2017. júl. 28. 17:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy megkérdezem,de hogy dolgozol?Én is 3 műszakban voltam,de így alig láttuk a gyereket,ezért sikerült elérni hogy 8-tól 4ig vagyok.Nem egyszerű így sem,de jobb mint a 3 műszak
2017. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,nem hogy-hol?
2017. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tippelhetek? Miskolc-Bosch?

Érdemben nem tudok segíteni, de kemény lesz. Plàne éjszakás után... De a muszàj nagy úr. Nézegess màs àllàsokat. Amúgy visszamehetsz? Mert ha jól tudom 3 éves kor alatt nem éjszakàzhatsz, vagy túlórázhatsz.

2017. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gyári meló Győr-Moson-Sopron. Az a baj ha én lépek a cégtől 10 év után akkor a páromnak is kell 20 év után. Viszont ő főnöki posztba van. Tehát a fizuja nagyon jó. Ha az ő fizuját meg elveszítjük akkor az káosz. Így is én azért megyek vissza h bevállalhassunk egy olyan törlesztőt amit ő sajnos a múltban a volt párjával nem fizetett és most letiltásra kerülne. Havi szinten kb 50-60 ezerrel többet tiltanának mint amit ki kell fizessünk törlesztőre. És így nekem a kis gyedem plusz ő fizija nem elég a lakástőrlesztőre stb. Tehát nagyon más választásunk nincs. 😕😕
2017. júl. 29. 05:03
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja és vissza mehetek. Korlátlan időbe. Tegnap már utánna jártunk. Ha normális a cég,márpedig sztem az akkor a túlóráktól eltekint. Ahogy az elmúlt 5 évben is amikor dolgoztam. A nagy után aki 9 éves mikor vissza mentem dolgozni nagyon ritkán kellett túlórázzak. De azt is reggel 10től este 10 ig h a nagyot így oviba tudtam vinni és jött értem a taxi. A váltott műszakot pedig mindig betartották. Csak hát 2013ban én is a párom is 2 műszakoztunk. Azóta átállt a cég 3 műszakra.
2017. júl. 29. 05:09
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak tajekoztatnalak, hogy mivel a legkisebb 1'5 eves meg otthon vagy gyeden, ezert a gyerek harom eves koraig nem kotelezhetnek ejszakai muszakra es rendkivuli munkavegzesre. Benne van a Mt-ben. A boschban minden kisgyerekes anya igy dolgozik.
2017. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Továbbra sem kell a folyósító szerv felé bejelenteni, hogy ha dolgozni szeretnél, s továbbra is teljes munkaidőben tudsz visszatérni, nincs időbeli korlátozás ahhoz, hogy a GYED-et és a fizetésedet is megkapd."

Már nincs időbeli és műszakbeli korlátozás. Ezt tegnap is elmondta a személyügyi vezető. Ami igaz h túlórára elvileg nem kötelezhetnek. De mivel 3 műszak van így nincs túlóra.

2017. júl. 29. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!