Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a gyerekre...

Milyen hatással van a gyerekre az, ha meglátja a szüleit szexelni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Attól is függ hány évesen látja.
2017. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát meg inkább attól, hogy a szülők hogyan reagálnak (bármilyen életkorban lehet traumatikus, rossz hatású és teljesen "természetes" is!)
2017. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Függ a korától és a szülők reakciójától is. Ha még pici (max 2 éves), akkor fel se nagyon fogja, hogy mit lát, csak anya meg apa ölelkeznek, ez jó esetben szokásos látvány, a meztelenség pedig nekik még nem nagy cucc.


Ha ovis korosztály, akkor én már elmagyaráznám, hogy apa és anya nagyon szeretik egymást és ezért szeretnek minél közelebb kerülni egymáshoz, ezért voltak ruha nélkül. Ha esetleg hangosabb volt a dolog, akkor el kell mondani, hogy ez nem fáj, hanem jó érzés, mert simán beleláthat erőszakot is és nem érti, hogy függ össze a "szeretjük egymást", meg hogy anya nagyon nyögdécselt épp. :D Én ovisnak már hozzátenném, hogy ezt csak a felnőttek csinálják, és csak a szerelmükkel.


Ha már alsós, akkor valószínűleg tudja, mit lát, hasonlóan kezdeném, mint amit az ovis korosztálynál leírtam, de megkérdezném, hogy érdekli-e valami még ezzel kapcsolatban, és ha igen, akkor válaszolnék, őszintén. Főleg, hogy 9-10 évesen simán menstruálnak már a lányok, szóval időszerű is egy alsósnak a felvilágosítás.


Ha nagyobb, 12 fölötti, akkor pontosan tudja, mit látott, ettől függetlenül beszélnék vele, de egyenrangú partnerként kezelve, és véletlenül sem zavarba hozva. Ennyi idősen szerintem már látják azt is, hogy tök jó, hogy még működik a szex. :)

2017. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Nalunk alap a meztelenseg egymas elott szal ebbol nem csinal ak nagy ugyet. (naturista strandra jarunk) Es az osszebujas is

A szexet meg folyamataban mondom nekik ...


Amugy meg alt akkor szexelunk mikor nincsenek otthon leven a bdsm meg nekik durva lenne ! :-D

2017. okt. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van ebből gond, ha a gyereknek azt tanítják, hogy a szex az valami szégyenletes rossz dolog. Erre kiderül, hogy anya és apa rosszat csinál.
2017. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 janek97 válasza:
Semmilyen!
2017. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!