Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háromgyerekesek (vagy több) :...

Háromgyerekesek (vagy több) : miért vállaltatok ennyi gyereket? (Nem negatívan kérdezem, én is szeretnék sok gyereket, csak érdekelne, hogy kit mi vezetett erre)

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is nagycsaládban nőttem fel, illetve - tudom, manapság ezzel gáz vagyok, mert nem a munka - de én őket tartom az életem céljainak, értelmének. Számomra mindig is a család volt az első, a férjem és a gyerekek.
2017. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Három gyermekünk van. Szerintem ez nem olyan hatalmas létszám...

A lánykérés napján már a családról is beszélgettünk, és mindketten úgy gondoltuk, hogy de jó lenne három gyerek. Mi nem túl korán, 30 évesen házasodtunk, szóval drukkoltunk, hogy ne legyenek gondok, de szerencsére nem volt semmi. Amúgy egészségileg és anyagilag is rendben voltunk, vagyunk. Soha semmilyen támogatást nem igényeltünk, inkább mi szoktunk adományozni.

Férjem benne lenne még egyben, én soknak gondolnám időben, erőben. Ennyit bírok. Hálás vagyok értük!

2017. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi azért mert fiuk melé lányt is szeretünk volna ,még ha ez furcsának is hat ha második lány lett volna akkor megállunk 2 nél.
2017. okt. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Nalunk 3 gyerkoc van.2 fiu elozo hazassagbol,1 fiu a mostani paromtol.mivel mindharom fiu,anyagilag nincs problemank,es par ev mulva tervben van egy csaladi haz.igy egy 4.gyerkoctol sem zarkozunk el,hatha lany lesz.

Persze ha fiu lesz is szeretni fogjuk,nem hagyom a korhazban.

16 honapja van spiralom,igy meg 2-3 evet biztosan varunk.

Addigra teljesen biztosak leszunk benne sztem,hogy johet vagy sem.

Fiatalok vagyunk,a kor nem lesz akadaly.

A 3. Es egy esetleges 4.gyerkoc is az uj kapcsolat "kovetkezmenye".

2017. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg két gyerek volt tervben, de meggondoltuk magunkat. :)
2017. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
4 gyerekünk van, kb. úgy mint az első. Nekem is a férjem és a gyermekeim az életem értelmei, nem vágyok karierre, önmegvalósításra stb. Én bennük teljesedem ki, abban, h terelgetem, nevelem, gondoskodom a családról. Persze ehhez kell a megfeleő partner és az anyagi biztonság.
2017. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ennyit akartunk. Illetve pontosítok, a férjem 4-et, én 2-t, és átlagoltuk. :) Szeretem a nyüzsit, érdekes látni, hogy ugyanabból az alapanyagból milyen különböző személyiségek születtek, és érdekes figyelni az egymás közötti viszonyok alakulását. Nyilván ez utóbbiakat 10 gyerekkel még szuperebbül figyelhetném, de az idegrendszerem már a 3 gyerek rosszabb napjainál is berzenkedik. :)
2017. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!