Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miért vállaltatok gyereket?

Ti miért vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 01:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Mert az életnek az az egy értelme van, hogy nemzünk egy utódot, akit felneveleünk és reményeink szerint 70 évesen majd segít nem éhen halni. Ezért h*lyeségek azok az érvek, amik a karrier meg vilámegváltás miatt nem vállanak gyereket. Az elsőt egy sikeres ember közben is tudja csinálni, a sikerteleneknek meg mindegy. A második meg sose fog sikerülni. Éppen ezért a végcél az, hogy legyen valaki, aki belőlünk lett és remélhetőleg többet ér majd el, mint én a segítségémmel vagy anélkül és végül, mikor már jön a kaszás, akkor vissza is segít valamennyit.
2017. máj. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
54%
Nem vállaltunk
2017. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vállalok gyereket, mert a gyerekvállalásnak egyetlen momentuma sincs, ami vonzana. A gyerekeket sem szeretem. Öreg koromban pedig ne a gyerek tartson el - egyébként a mai világban ha körbenézel, nem éppen a gyerekek segítenek a szülőn, sőt, még 50 évesen is a mamahotelben laknak és még pénzt sem adnak haza, hanem élősködnek az idős szülőkön.
2017. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%

Nem vállalok. Soha nem vonzottak a gyerekek, és mindig féltem a szüléstől.

És mivel előttem felvetteték, öregkoromra, ha nem a gyereknek adom a pénzt, bőven lesz annyi, hogy egy kényelmes otthonba beköltözzek és utazzak .

Tudom, nem szép dolog, de rengeteg nő van anyai ösztönökkel. És majd úgyis jön a külföldi utánpótlás :) :(

Nem szándékozom szülni.

Viszont nem zárkozóm el, ha a peartneremnek gyerek van, és egy örökbefogadástól sem, de én, nem akarok szülni.

Ha netán terhes lennék, akkor valszeg meggondolnám, de nem tervezem.

2017. máj. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

Ami lemaradt, kora 30-as nő vagyok.

És már 20 éves koromban sem akartam.

2017. máj. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%

"Tudom, nem szép dolog, de rengeteg nő van anyai ösztönökkel"


Ez hülyén jött ki, úgy értem, szüljenek azok, akik valóban saját gyereket akarnak. Minden tiszteletem nekik, ha ezt megfontoltan teszik.

2017. máj. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%
Arra vágytam, hogy végre igazi család legyünk. Ez volt a fő motivációm. És szerettem volna gondoskodni, szeretgetni, tanítgatni , óvni egy kis lelket.
2017. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3%
#7: És miért múlt időben írod? Olyan szépen írtad, hogy elérzékenyülök. Mi történt?
2017. máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%
Mert hajtott az ősi ösztön, hogy szaporodjunk és sokasodjunk.
2017. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%

4-es, amint látom, olvasom, téged igenis érdekel, mások mit gondolnak erről. Vagyis VAN anyai ösztön benned. Gondold át alaposan!

Bocs az offért, nem kotozkodni akartam.

Egyebkent van gyermekem. Sosem amiatt vallaltam, hogy oregsegemre eltartson. Szerettem volna megtapasztalni a szuloseget. Es tényleg

2017. máj. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!