Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok családbarát...

Ajánlanátok családbarát wellnes szállodát, ahova el tudunk menni a családommal szilveszterezni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Veszprém, betekints hotel

Teljesen családbarát, isteni a konyhájuk és gyönyörű az egész hotel

2017. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hotel Velence Resort & Spa. Hatalmas wellness, szép környezet, jó ételek, rendkívül gyerekbarát.
2017. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyenesdiás, Wellness Hotel Katalin ****
2017. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kolping Hotel bár attól is függ, hány éves(ek) a gyerek(ek.) kisebb korosztálynak (10 év alatt) télen jobb, nyáron nagyobbaknak is.
2017. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Velencén pont tavaly voltunk, tényleg nagyon szuper, csak nagyon drága. D3 ahogy elnéztem majdnem mindenhol 3 fo minimum 270ezer.Ugyhogy lehet idén valami mást talalnk ki. Egyébként 7 éves kisfiúval mennénk.

2017. okt. 15. 07:59
 6/6 Turi Demeter János válasza:
Jómagam tiszta szívvel ajánlom a Kóspallag-Nagyirtáspusztai Szent Orbán Erdei Wellnesshotelt. Igaz én csak egy éjszakát töltöttem el ott, de nem csalódtam benne.
2017. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!