Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keloidos császáros seb. Mi a...

Keloidos császáros seb. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap este jöttem rá, hogy bizony, nekem nem éppen klasszikus módon gyógyult a sebem :-( természetesen láttam, hogy nem szép, de úgy voltam vele, hogy ez van, sok mindent el kell fogadni a terhesség/szülés stb. mellett, hát ezt is. Mivel az orvos csak annyit kérdezett, hogy nekem így gyógyulnak-e a sebeim, nem éreztem, hogy ez probléma. De most már, 15 hónappal a szülés után elegem lett abból, hogy viszket (enyhén ugyan, de akkor is zavaró), nem éppen szép, és elkezdtem keresgélni a neten. A szépen gyógyuló sebek láttán pedig hát... Rájöttem, hogy ennek nem így kellett volna gyógyulni. Szóval keloidos a sebgyógyulás, sajnos. El szeretnék menni egy bőrgyógyászhoz, de gondoltam, felteszem itt is a kérdést. Járt így valaki? Mit lehet egyáltalán tenni? Vagy már ez így marad? Biztosan túl későn reagáltam erre az egész szituációra... :( Köszi a válaszokat.

2017. júl. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az, én is majdnem 15 hónapja szültem császárral, sajnos genetikailag ezt fogtam ki anyumnak is ilyen volt a császár sebe végig egész életében, ő tetoválással takarta el később.

Csúnya, de férjemen kívül senki nem látja őt meg nem zavarja egyáltalán. Ez ellen ilyenkor már én úgy tudom nincs gyógymód.

2017. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenni, de ha akarsz, akkor tehetsz. Ha tervezel még gyereket, akkor szoktak figyelni a metszésre, hogy szebb legyen, nekem így volt pl. Vagy mehetsz plasztikáztatni is, sokféle megoldás lehet.
2017. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most utánanéztem kicsit, és pl a műtéti utat nem ajánlják éppen a sebgyógyulás miatt... Mármint újra így fog hegesedni. Krémeket találtam még... Az orvos persze majd többet tud mondani. Esetleg ti használtatok valami krémet?


Én sem leszek tőle depressziós,a férjem nem zavarja a seb,szóval alapvetően elvagyok vele, de amit lehet, megteszek érte. Szóval esetleg ti használtatok valami csodavalamit? :) Köszi a válaszokat egyébként.

2017. júl. 18. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim plasztikai sebész is, vannak technikák arra, hogy ne úgy gyógyuljon. Keress fel szakembert, látnia kell, hogy érdemben tudjon nyilatkozni.
2017. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!