Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bármilyen nevet adhatok a...

Bármilyen nevet adhatok a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
A gyerek apja spanyol nyelvterületről származik és egyébként a hideg kiver a magyar nevektől. Biztos, hogy nem fogom Lászlónak vagy Eszternek de még akármilyen magyar divatnévnek sem elnevezni. A kérdés, hogy adhatok-e neki spanyol eredetű nevet? Még nem tudjuk a nemét de ha lány akkor Luz lesz ha pedig fiú akkor Cruz. Ezeket itthon engedélyezik egyáltalán? Mert ha nem akkor nem lesz neve vagy én nem tudom de tuti nem fogom fonetikusan írva sem anyakönyveztetni.

2017. okt. 12. 13:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
33%

Én is ilyen buta p*csa voltam mint te kedves kérdező.

Aztán amikor alig tudtam hazahozni külföldről a saját kolykeimet,mert az ottani (és a spanyol is) jogszerint

2017. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
23%

Én is ilyen korlátolt p*csa voltam mint te..

Megfogtam az isten lábát a szoros latin szexi pasimmal. .

Aztán kopp..megcsalt. .De ez mindegy.

Hanem amikor alig tudtam házához Magyarországra a saját gyerekeimet, mert az ő k*csög jogrendjuk szerint ha apa nem írja alá elrabolom őket..Hát megjartam a poklok poklàt!!!!...

és megcsòkoltam a földet is Magyarorszagon mikor hazakoltozhettem velük végre több év után!!!!!!

Olyan pukkancs stílusod van,hogy ez idekivankozott bocs.

Nagyokat lehet koppani ám ezekkel,amire az ember a jó kis latin dákónak mikor be van szállva nem is gondol...

Be good.

2017. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
16%

Milyen igaz, amit az utolsó ír.

Itt jegyezném meg, iszonyat gáz, hogy még létezik olyan lap, ahol nem jelenik meg a hozzászóló neve, hanem szám alapján kell szólítanunk egymást.

2017. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
29%
Bármilyen nevet adhatsz nekik. Ha ilyen nagyképernyős, öntelt emberkék lesznek, mimt az anyjuk, akkor úgyis mindegy.
2017. okt. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak az érdekelt, hogy adható-e a két név, akkor kihagyhattad volna a hisztit a magyar nevekről, de te persze elmondhatod a véleményed a nevekről, de más véleményére nem vagy kíváncsi. Engem se érdekelt a te véleményed de mégis kiírtad.
2017. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó te tudsz olvasni? 😂 Hol a velemeny? Már példat sem lehet felhozni??!!!! Az en pofam eg a sok ostoba ember helyett rendes felhboritoak vagytok
2017. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
55%
Ott a vélemény a kérdésben. Jó reggelt. Az előttem lévő hozzászóló marhaságát kéretik törölni.
2017. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
27%
Ha a lúzt, vagy krúzt nem engedélyezik, akkor nem lesz neve. Én valahol drukkolok, hogy ne engedélyezzék, akkor csak egy vezetéknévvel fog élni szegény gyermek.
2017. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!