Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a nevek amit sosem...

Mik azok a nevek amit sosem adnál a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Vagy rossz emlék\személy miatt, vagy mert egyszerűen nagyon nem tetszik
2017. okt. 18. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

1. túl felkapott neveket: Benett, Jázmin, Noel, Szófia, Elza

2. túl kisebbségi: Zara, Mia/Mira, Lara, Amira, Ronáldó, Dzsúlió, Vanessza, Kevin

3. beceneveket: Lili, Fanni, Szofi, Eli

4. állat, növény és jelenség neveket: Súlyom, Napsugár, Málna, Eperke, Rianás

5. külföldi neveket: Dilen, Alen, Benedikt, Vincent, Máriusz


És egyetértek az egyik válaszolóval, az utónévkönyv körülbelül 70%-a szóba se jöhetne nálam.

2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem.. Ki pontozza itt le a másikat? Van aki rákattint az ilyen kérdésekre csak azért, hogy mások százalékai leessennek? Sokszor már félek válaszolni az ilyenfajta kérdéseknél. Én is és mások is odaírtuk, hogy nem akarunk senkit megbántani, meg, hogy emlékek, személyek alapján döntünk, akkor, hogy lehetnek ezek a válaszok nem hasznosak? Nagypapám Gábor, hugom Rebeka, mindketten nagyon fontosak nekem és kedvesek a szívemnek, mégis zöld kezet adtam azoknak is, akik az Ő neveiket írták, hiszen a kérdésre válaszoltak.
2017. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
12es, ezen az oldalon sokan nincsenek olyan szinten hogy megértsék mire való a piros és a zöld kéz, ezt ne vedd magadra. Cserébe felpontoztalak:-)
2017. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Zsombor, Hunor, Bendegúz, Benett, Bulcsú, Lukács mind borzalmas szerintem.

Lánynevek közül a Zselyke, Beáta, Rita, Bernadett, Anett, Kira, Kiara rémes. A legcsúnyább női névnek a Margitot tartom. A Csilla pedig az, amit személy miatt nem adnék.

2017. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a nevek többségét nem adnám.

Ami nem tetszik:

-túl gyerekes nevek: Lili, Boróka, Angyalka stb.

-állatok-növények és egyéb természeti csapások: Málna, Eperke, Bodza, Grapefruit (csak vicc :)), Szellő, Napsugár, Farkas, Áfonya

-most divatnevek és ezek soha véget nem érő verziói: Amira, Alina, Alida, Akira, Mea, Lea, Kia, Mia, Lia, Aisa, Lelle

-külföldről átvett átiratok: Benett, Noel, Dzsennifer, Dzsindzser, Dzsenet, stb.

-személyes okokból: Lilla, Noémi, Anikó, Hajnalka

2017. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Régiesek, József, Károly, Mihály, Attila

Hipermagyar: Tas, Árpád

Becézettek: Panna

Tucatnevek: Hanna, Levente, Bence

Rondák: Borbála, Zétény, György, Roxána, Odett, Oktávia, Renáta

Halandzsák: Leon, Lala, Minna, Polli

Kutyanevek: Kira, Zorka, Borisz, Alma, Pötyi

Rajzfilmhősök nevei: Málna, Barack, Napsugár, Csillag, Eperke

Ikreknek hasonló, megalázó ha összekeverik a nevüket: Zalán, Zoltán, Panni, Fanni, Lilien, Vivien

Külföldiek: Brendon, Dzsesszika, Ronáldó, Márlonbrandó, Kim

Ostobaságok: Radiátor, Zsu, Fidesz(nem a politikusaira gondolok, hanem emberi névként rettenet tényleg volt aki ilyen nevet akart)

Értelmetlenek: Amira, Roland,

Idegesítőek: Sándor, Zsombor, Ádám, Éva

Bonyulultak: Alexandrosz, Amarilla, Benedikta

Csúfolhatóak: Hülyegyerek, Kispisis, tényleg ilyet is akartak már szülők

Menőző nevek: Kristóf, Dóra, Klaudia

2022. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!