Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok gyermeketeknek az...

Adnátok gyermeketeknek az apja nevét? Vagy már nem divat?

Figyelt kérdés
Több generációra visszamenőleg,ugy kb a dédpapáig van meg ez a név a fiú gyermekeknél. Adnátok a gyereknek? Amugy szép név szerintem.
2017. okt. 21. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Soha de soha nem adnám az apja nevét a gyerekemnek. Meg a sajátomat se, meg a nagyiét se stb. Ettől függetlenül még mindig divat, a lányomnak csomó ilyen osztálytársa van.
2017. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2017. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt.
2017. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Mi 2. keresztnévnek adtuk az apja nevét. Teljesen normális neve van a férjemnek, az ô ötlete volt, így kapta. De sztem nem nagyon divat már.
2017. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Èn adtam volna a férjem nevét (akár első vagy második névnek) mert nekem nagyon tetszik a neve és illik is a vezetéknevéhez. De nem engedte mert nincs odáig a nevéért és sok idő leírni mert hosszú. Nem akart kiszúrni a fiával.
2017. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
nem mert csak gondot okoz beszélsz valamelyikről nem lehet tudni hogy épp kit említesz vagy kiabálsz hogy gyere béla aztán mindkettő szalad xD
2017. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sok rokonom az apja nevét kapni. Én is örültem volna az apu nevének, de ő japán és náluk nem szokás élő rokonról gyereket elnevezni. Kár :(
2017. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, és nem is érdekel, hogy divat vagy nem, de nem adnám.
2017. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Adnám, mert tetszik a neve és menne a vezetéknévhez is.. de megelozott minket nagybatyam is meg parom testvere is..

Szval ennyi Ádámot nem szeretnénk.:)

2017. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Mi megtörtük a sort, bár már a párom is csak második névként kapta. Szerintem az egyik legcsúnyább név, úgyhogy ezért sem adtam volna.

Meg szerintem hülyeség is a szülő után elnevezni a gyereket

2017. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!