Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben vinnétek Ti autóban?

Miben vinnétek Ti autóban?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek 2és fél éves a fia,és még mindig autós hordozóban viszik mindenhova,pedig van nekik autós ülés 9-36 kg- ig. Azt mondta ameddig nem éri el a 13 kg-ot abban szeretnék hordani. És hogy mi a véleményem mert sokan meg szolják érte hogy már nagy hozzá.az én magán véleményem is ez amúgy.Szerintetek? Eddig autos ülésben vitték ,par hete váltottak vissza hordozóra.Nekem is van egy lányom,én 8 hónapos kora óta nem abban viszem ,mert nem volt neki kényelmes.
2017. okt. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a gyerekülés való már neki.
2017. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az o maganugyuk, es valoszinu nem epp toled kerdezgettek, csak jo itt kibeszelni...


Ha 13 kg - ig jo , es meg nincs akkora a gyerek, akkor miert ne ?

A 3 eves unokahugom 1,5 eves meretekkel rendelkezik, boven befer a hordozoba ...

2017. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy milyen hordozójuk lehet, de a kisfiunk 1 évesen volt olyan 10,5 kg körül, de már előtte gyerekülésben kellett vinnünk, mert nem fért el a hordozóban.

Tehát 2 és fél évesen is gyerekülésben vittük a fiunkat az autóban.

2017. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Ameddig kiloban jo addig lehet. Azert van rajta hogy mennyit bir!

Mindenesetre keves ennel nagyobb baromsagot tudok elkepzelni idotoltes gyanant, mint hogy a baratnom gyermek-autoztatasi dolgait akarjam kibeszelni vadidegenekkel mint valami kattant Magdi anyus.

Ha a baratnod kivancsi ki mit szol, majd o megkerdezi. Neked nincs eleted??

2017. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

A hordozonal nem csak a suly a fontos, hanem ami kb pont annyira szamit, az a gyerek hossza/magassaga.


Ha a feje teteje magaabban van, mint a hordozo teteje, akkor mar nem biztonsagos. Epp a gyerek fejenel nincs merevitett resz ebben az esetben, sem oldalrol, sem hatulrol. Tudom, hogy vannak kisnovesu gyerekek, de azt mar nehezen tudom elkepzelni, hogy ha a sulya kisebb is, mint 13 kg, de a magassaga is akkora legyen, hogy meg nem log ki a hordozobol.

2017. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért olyan hihetetlen,hogy feltette ezt a kérdést....na mindegy itt mindenki mindent úgyis jobban tud.Nem az volt a kérdés szerintetek megkérdezte e. De mindegy.aki normálisan válaszolt annak köszi. Amúgy ugyan annyi idős a gyerekünk 1 hónap van köztük és nyilván engem is érdekel mi a véleménye másnak. 12 és fél kg a fia. Az én lányom 10és fél.

De mindegy hagyjuk is...

2017. okt. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!