Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi milyen ajándékot vinnétek?

Mi milyen ajándékot vinnétek?

Figyelt kérdés

A barátom nővérének ezen a héten született fia és hétvégén elmennénk babalátogatóba. VIszont nem tudom, hogy most rögtön mi az ami jól jönne neki/a kisfiúnak.


Köszönöm a segítséget!



2017. aug. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg. de amúgy ajándék utalványok mindig jól jönnek, pelenka ha tudod milyen márka, ha nincs nekik játszószőnyeg vagy pihenőszék az is jó lehet, adamo hinta stb atb attól függ mennyi pénzt szántok rá.
2017. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, van-e vmi, amit szeretnének. Pelenka és popsitörlő mindig jól jön. Illik anyukának és apukának is kedveskedni, ha mással nem egy csokor virággal, üveg itallal. Vagy ha magad sütsz vmit, az is jó.
2017. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pelenkának, popsitörlőnek örültem legjobban. És csokinak... csokis csokival :D
2017. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem a pelenkával a világból ki lehetett kergetni! Oké, hogy kell, de épp azért azt úgyis megvesszük magunknak. "Na kicsim, most az xy-tól kapott pelu van rajtad". De ha mondjuk szerènyebb körülmények között élnek, akkor jó a pelu.

Én nagyon örültem az utalványoknak(kaptunk többet is, ugyan abba a boltba, autós ülést vettünk belőle), ruháknak is(ezzel mondjuk vigyázni kell, mert mi is kaptunk olyan téli kabátot, ami most nyáron lett volna rá jó), nagyon jó játékokat kaptunk, játszószőnyeget, pihenőszéket, kaptunk névvel ellátott párnát, fali dekorációt, ezeknek nagyon örültem, mert egyedi.

Ha van nagyobb tesó, rá is gondolj valami aprósággal. Anyukànak is vihetsz valamit, mondjuk gyümölcs, vagy gyümölcslé. Én csokit nem ehettem a szoptatás alatt, mert érzékeny volt rá a babám.

2017. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy meg is kérdezheted nyugodtan anyukát, hogy van e valamire szükségük.

#4

2017. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki a gyereknek pelenkat visz, az a szulonek meg wc papirt? Mert, hogy ugyis hasznos es meg kell venni igyis ugyis ? Vagy az anyukanak egy zacsko betetet ?

A pelenka ugyanez a kategoria!


Kerdezo, valami jatek ( zorgos konyvet kaptunk a legjobb ajandek volt ) , csorgo, szep kis takaro, esetleg egy csomag szep body

2017. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Anyukanak gyumolcskosar, gyumolcsle, bonbon, virag.
2017. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utalványra, ruhára vagy játékra szavazok. Pelenka, törlőkendő hasznos, már ha tudod, milyet használnak, de nem mindenki a praktikus ajándékot kedveli, és talán nem örülne. De nyilván a párodnak is van ötlete, hiszen az ő unokaöccse.
2017. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!