Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a játék jó...

Szerintetek ez a játék jó lesz karácsonyra az unokámnak?

Figyelt kérdés
Az egyik áruházban akciósak a gyermekeknek a játékok, tegnap elmentünk jött a fiam és családja, most született az első unokám 2.5 hónapja. Ők tanulókutyát vettek én pedig kézségfejlesztőt, gyűrűpiramis, forma bedobó, és egymásra helyezhető formákból áll. Láthatóan nem tetszett a menyemnek, pedig ez egyben volt és olcsó (3500) míg a fischer pricénél nyilván a nevet kell megfizetni,és ott ezt a 3at kb 8-9 ezerért vettem volna meg. Sejtésem onnan indul hogy azokat néztük, csak rábukkantunk erre, de ő továbbra is forgatta a kezében és mondta az miért jobb. Most pedig tegnap óta ezen töröm a fejem hogy miért rosszabb ez mert olcsóbb? Vagy tényleg az olyan amiről én nem tudok, és azt kellett volna megvegyem?!
2017. okt. 26. 05:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Sztem siman megfelel az amit vettel.

Ahogy irtad,a kulonbseg a neveben van.

Kepzeld a f.p.annyival jobb,hogy a fiam kapott hangos mesekonyvet es 2 honap utan megkergult a jatek,ossze vissza enekli a dalokat,a f.p. tologatos autonak pedig olyan a hangja mint a repedt fazek.

Kozben az olcsobb(pl tescos) markaju jatekok szepen mukodnek pedig azokat is sokat "elejti" a gyerkoc.

Az ilyen gyurupiramisban annyi a kulonbseg,hogy a f.p osnak a legkisebben vannak golyok amik zorognek.(a mienkben legalabbis).

En is neztem anyumeknak ajandek orletet,es egy tescos fa jatekszetett neztem ki,amit majd toluk kap a kisfiam.tudom,hogy nem allnak ugy anyagilag,hogy barmi draga markas jatekot vegyenek.de ez nem is erdekel.

Ne foglalkozz a menyeddel,kicsit el van szallva,a hormonokeg tombolnak benne,vagy alapjaraton ilyen lesz.

2017. okt. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

A Fisher Price minőségi anyagból készül. A fele áron kapható nevenincsnel kérdéses a minőség. Olyan ez, mint pl a szinesceruza. Lehet kapni pár száz forintért Tescosat, meg sokkal drágábban Faber Castellt. A Tescos mindenre jó, a szinezesen kívül, ellenben a Faber kitűnő minőség.

Ilyen pici gyereknél meg amúgy sem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg.

2017. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%

Anyival tud többet fisher p.játéka hogy zörög csörög és állitolag megtanitja a szineket. [link]

Itt terméklapon ez áll olvasd el ,

2017. okt. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak mennyiség hanem minőség is számit ,lehet ha csak 1 dolgott veszel de az minőségi pl ezt gyürükarikát fisher p. Már jó vagy .
2017. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom szerencsétlen gyereket, hogy ilyen anyja van. Egy anyagias bunkó. A Karácsonynak nem erről kéne szólnia.
2017. okt. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
A játékoknál úgy tapasztaltam, hogy mint mindenhol itt is van összefüggés a minőség és ár között. Nálunk sógornőmék szoktak tipikusan olcsó játékot hozni, pl. gyűrűpiramist: leesett a feje, a rúd kiesett a helyéről és 2 gyűrű folyton szorult rajta, a gyerek mindig kibukott miatta. Mi Ikeásat kértünk, mert az olcsó és jó, de ezt a vackot kaptuk. A FP is jó, de az szerintem is túlárazott. De ajándékba inkább egy kisebb jobbat, mint egy nagyobb olcsóbbat. Ha olcsó és jót akarsz, akkir meg Ikea. Vagy fakopáncsban nézelődj, az se olcsó, de a FP-nál olcsóbb és minőségi.
2017. okt. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

Fisher price tanulokacsát 8 éve vettem fiamnak, most is TÖKÉLETESEN működik a 2 hónapos kishúgánal.

Na sajnos ezt nem tudják az olcsóbb műanyag játékok, azokat már évekkel ezelőtt ki kellett dobnunk.

2017. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Sok F.P.os játékunk van, általaban névnapra, szülinapra, mikulásra, karácsonyra, gyereknapra kapta ezeket, mert minőségi. Minden hónapban kap más egyéb játékokat tőlunk, nagyszülőktől, keresztszülőktől, nagybácsiktól. Gyűrűpiramisunk tescos van, fornabedobó van F.P.os és kínai áruházas is. Nem panaszkodok, a célra mindkettő megfelel. A gyereknek is van olyan, amivel nem szeret játszani hiába márkás. Nem ezen fog múlni! A menyed lehet úgy gondolja, hogy inkább kevesebbet, de minőségit érdemes venni, de ez nem jogisítja fel arra, hogy megmondja mit és milyet vegyél. Viszont ha nem akarja akkor nem adja oda a gyereknek! Én megmondtam, hogy a 2.5 éves gyerekemnek senki se vegyen pisztolyt meg hasonlókat, mert úgy sem adom neki oda, vettek, a szekrény mélyén porosodik. Egyébként közeli hozzátartozókkal, akikkel jó a kapcsolat, előre megbeszéljük, hogy ki mit vegyen. Mindig megkérdezik és inkább megmondom, hogy mit vegyenek, mert már volt példa az egyforma ajándékokra meg azt sem szeretném ha felesleges pénzkidobás lenne. Javaslok több dolgot, aztán azt vesznek amit akarnak, a márka nem érdekel.
2017. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes. Aki a minőségre megy, nem a mennyiségre, azt le kell pontozni, mert "anyagias bunko".

Ezek az emberek nyilván maguknak se minőséget vesznek, hanem olcsót. Végül is a kínai háromezer cipő kibir egy hónapot, a jó minőségű huszonéves meg jó pár évet, de hát kit érdekel? Olcsó legyen és kesz

2017. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

A FP pont az a minőség, amit érdemes megvenni. Rengeteg jó játékuk van, időtállóak, nálunk vannak olyan autók, mókakockák, golyók, formabedobó (csiga) stb, amik már az 5. gyereket szolgálják ki.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy pl gyűrűpiramisból a tecsós tökéletes (nekünk is az volt, 3 gyerek játszott eddig vele, most elcsomagolva várja az utódot), formabedobóból én bolhapiacon vettem azt a fajta gömböt, ami nekem is volt 35 éve (és anyuéknál azzal a 35éves játékkal játszottak az unokák), most talán a tupperware forgalmaz ilyet...


Egyébként a tescos carousel termékek nem rosszak, max annyi, hogy nem fog még egy generációt kibírni, mint a FP. de néhány évig biztosan jól fognak szolgálni.

2017. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!