Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha ilyen gyereketek születne,...

Ha ilyen gyereketek születne, mi lenne a reakciótok? Tudnátok öt szeretni, vagy megcsókolni, kötődni hozzá? Undorodnátok tőle?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti, a kép pedig manipulált, de tegyük fel, hogy így nézne ki a gyerek, akinek életet adtatok:


[link]


Hogyan éreznéd magad azok után, hogy megláttad az arcát? Lemondanál róla, vagy veled élhetne? Undorodnál őt kézbe venni? Tegyük fel, hogy szellemileg teljesen ép, "csak" a külseje a baj.


2017. okt. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Sok értelme nincs a kérdésednek, mert ilyen pont nincs, de igen, szeretném fogyatékosan, betegen vagy csak csúnyán is.
2017. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

"Hasonló" babáról láttam egyszer videot youtubeon, teljesen lesokkolt - már nem emlékszem milyen betegséggel született


Ezt az ember csak akkor tudná mikor ott van

2017. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Azt hiszem beleőrülnék a dologba.


Ha súlyosan sérült lenne, magzatként szerintem elvetetném. Ha valamiért szülés után derülne ki, szeretném és gondoskodnék róla, de legbelül összetörnék, mert nem ilyen életet szántam neki, és így rendkívül nehéz lesz neki miattam.. persze megpróbálnám a legtöbbet kihozni az életéből.


Nyilván nem kis fekete fehérre festett babára gondolok, hanem mondjuk orrnélküli vagy arcdeformált kicsire, biztos, hogy csináltatnék neki orrot vagy szemet, vagy extrakoponyaprotézist vagy ami épp kell, hogy teljesebb életet élhessen.

2017. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Ja és borzasztóan félteném és sajnálnám.
2017. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!