Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin megpróbál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin megpróbál a másik megcsókolni, de még nem akarod, akkor attól még folytatódhat az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szóval együtt vagytok 3-4 órát, sétáltatok, beültetek valahová akár inni, és persze végig beszélgettetek. Ő a vége felé megcsókolna, de te még nem akarod. Ő ezt elfogadja, nem erőlteti.


Így még lehet folytatás, vagy annyira nagyon-nagyon zavar hogy meg akart csókolni, hogy nem is akarsz vele többet találkozni?


2017. okt. 4. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Én csak egyetlen egy dolgot nem értetettem soha és most se értem:


Ha randizik két felnőtt ember, és lesz is folytatása, akkor mi az oka annak, hogy, általában a nők, nem akarják még, hogy az első randi végén megcsókolja a pasi őket?


Egy nőtársam legyen szíves magyarázza már el, hogy miért kell érett felnőtt emberként húzni egy csókot?

2017. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első ez nem egy tudatos döntés (legalábbis nálam), hogy már pedig én csak a 3. randin vagyok hajlandó csókolózni, vagy akkor ha átment ezen agy azon a teszten. Nálam ez egyszerűen annyi, hogy egy randi nem elég ahhoz, hogy valakit annyira megismerjek, hogy meg akarjam csókolni. Nekem ehhez érzelmek és bizalom kell, ezek nélkül senkit se akarok megcsókolni, még azt se akit vonzónak tartok kívülről. Most lehet, hogy ez hülyeség szerinted, ettől még így van és nem kicseszésből vagy mögöttes szándék miatt van így, vagy hogy azt "ki kell érdemelni". És gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Meg nem minden nő ilyen, van aki benne van korábban is, meg másban is és az is teljesen rendben van.


Kérdezőnek: Szerintem lehet, felnőtt emberek túl tudnak lépni egy ilyen "kínosabb" szituáción. Akkor lehet ebből gond, ha a kezdeményező fél nem fogadja el, hogy a másik még nem akarja és megsértődik vagy erőlteti. Ha rendben van vele, akkor nincs gond. Viszont innentől a másiknál van a labda és neki kéne kezdeményezni amikor már ő is akarja.

2017. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Köszönöm szépen, hogy kifejtetted a véleményedet ezzel kapcsolatban. :)

2017. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Én férfiként nem keresem tovább azt a nőt akit első randin nem lehet megcsókolni. És itt most nem arról van szó, hogy ledugják egymás torkán a nyelvüket, hanem egy sima szájra adott csókról. Tudod, ha nekem bejön és szimpatikus annyira a nő, hogy megcsókoljam, de ő nem akkor az nálam azt jelenti, hogy nem úgy tekintünk egymásra, ergo semmi nem lesz belőle.


Nem szeretem azt a mentalitást, hogy randi végén arcrapuszi van csak mert még túl korai a csók. Arcra puszit a legtöbb női kollégámnak és a lányismerőseimnek is adok, egy randi szerintem ennél többet jelent.

2017. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Az első randi sosem sikerül olyan igazán tökéletesre mint amilyenre szeretnénk, hiszen ismerkedünk, és megpróbáljuk a legjobb oldalunkat mutatni, nehogy csalódjon bennünk a másik, főleg ha szimpatizálunk Vele és szeretnénk a kapcsolat folytatását.


Ha megvan köztetek az összhang, biztos nem marad el a második randi sem, ha mindketten szeretnétek. Ha elmarad sem biztosa,hogy a csók megtagadása az oka, de ha mégis, akkor ne bánkódj. Te így képzelted el, Ő nem, ha ezért nem keres többet ne sajnáld.

2017. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
32%

Jaguar kollegaval megint egyetertek, s szinten ez a velemenyem.


Te veszed a batorsagot, s megprobalod, ehhez ferfinak kell lenni! Erre jon egy visszautasitas, aztan megegy. Abba a no bele se gondol, hogy ez nem megy olyan konnyen. Zero empatia!

Amit a masodik felhasznolo irt peldat az mentalis zavar, felresikerult kotodesi minta. Persze nyilvan van olyan srac aki szinten ilyen, s ha ok egymasra talalnak, akkor happy end. De a ferfiak tobbsege nem igy mukodik, ha meglatok egy lanyt , egybol atvillan az agyamon, hogy ezzel a lannyal lefekudnek! Ha nem akkor nem kezdunk el ismerkedni. Szoval en az elso perczol tudom, hogy lefekudnek vele. Akkor basszus legyen neki eleg egy csokhoz egy 3-4 oras randi!


Szerintem az a ferfi szamara megalazo, ha megalkuszik, de kozben lecincalna rola bugyiit, es var 3-4 randiig a csak a csokra.

De mint irtam, ha a tempo mindkettojuknek megfelel, akkor varhatnak vele akar a hazassagig is.


S vegul, neked is valaszolok kerdezo, legkozelebb legyel ugyesebb! Egy csokot fel kell epiteni szepen lassan. Eloszor csak meg erinted a kezet, vallat, csipojet, megnezed az ekszereit, megsimogatod a hatat, megoleled, kezenfogva setaltok, mikor egymassal beszeltek a tavolsagot felezd meg, simits el par tincset ami a szemebe-szajaba log. Nezz a szemebe hatarozottan. Ha az elso pillanattol kezdve tudja a lany, hogy neked teljesen termeszetes, a testi kozelseg, akkor engedni fogja csokot, szinte minden esetben. Ha egesz vegig joforman hozza sem ertel, s ugy beszelgettek mintha baratok lennetek, akkor a te hibad, hogy kell masodik randi. mert nem erzi a lany azt, hogy ez egy ferfi-noi randi volt vagy egy ferfi-noi barati csevely, aminek a vegen eleg fura lenne a csok. Hidd el nagyon elvezik a lanyok ezt a jatekot,

Ilyen gondolatok, jarnak a fejukben: vajon mikor fog legkozelebb hozzam erni, vagy ez most csak veletlen volt, direkt csinalta, nyomulos viselkedes ez, de ez a ferfi hatarozott, meddig mer elmenni, meddig fogom neki engedni.

2017. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Fiukent es ferfikent se akartam elso randin csokolozni es nem is tettem. Szerencsere a lanyok/nok is igy voltak vele, tehat ebbol nem volt problemam soha.
2017. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az első randi végén akart megcsókolni az exem. Én a közeledő szája láttán csak annyit kérdeztem riadtan, hogy "Muszáj?". :D Időm se volt végiggondolni, mit mondjak, így ez csúszott ki. Akkor gáz volt, de utána jókat nevettük rajta. Volt folytatása, körülbelül 4,5 évet voltunk együtt.
2017. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!