Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vágytatok már annyira kiskorot...

Vágytatok már annyira kiskorotoktól fogva egy játékra amit akár felnőttként is megvennétek magatoknak vagy a gyereketeknek? Mi volna az a vágyott tárgy? És melyik volt gyerekkorotok legkedvencebb játéka?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez egy nagyon aranyos kérdés :)

Nekem volt két ilyen: az egyik a Playdoh féle gyurma, amihez mindenféle klassz kinyomót meg formát lehet kapni. A másik meg a Miss Pixi babafej, amin fodrászkodni lehetett.

A gyurmásat tutira meg fogom venni a kislányomnak, a babafejet nem tudom :)

26 éves vagyok.

És neked volt iylen?

2010. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy bizonyos Lego dobozra vágyott, meg is vette a fiának, pedig még csak 2 hónapos. :-) Ki is rakta azon nyomban. Én hintalóra meg óriás plüssjátékra vágytam, ezeket is meg fogja kapni.
2010. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja a kedvenc meg nekem a Lego meg a Barbie. Legot biztosan veszek majd, mert fejleszti a kreativitást. Barbie-t nem biztos, mert azt látom, hogy már nem annyira menő, mint a mi időnkben.
2010. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) Kicsi koromban sosem kaptam gipszöntőt, pedig nagyon szerettem volna. Hamarosan veszek a fiamnak :) Trambulint is akartam, de azért nem kaptam, mert nem volt kertünk, és anyukám szerint az kertbe való. Nos, kert nekünk sincs, és közben én is arra a következtetésre jutottam, hogy az kertbe való, de majd azt még meglátom.
2010. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aranyos válaszok, köszi őket. :)

Nálam is sokáig volt a Lego várkastély. De amit igazán akartam az a lávalámpa volt. Tuti beszerzem őket a fél éves fiamnak :D (persze amíg őt nem érdeklik ezek mégse hagygatom porosodni... :DDD)

2010. máj. 30. 13:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

na igen a szülők sokkal jobban élvezne bizonyos dolgokat mint a gyerekek:D


Én nem kaptam sosem sok játékot, nem is igényeltem meg nem is tudtam dönteni sem:) Volt egy maci viszont amiért kocsányon lógtak a szemeim és tudjátok mi a durva?


Most vagyok 22, ezt a macit 1994ben egy német csatornán láttam és hozzánk 2 éve jött csak be..poén ugye?(addig tényleg sehol sem volt)...most fogom megvenni:)


Jah a maci egyébként összefirkálható volt és ki lehetett utána mosni és eltűntek a foltok:)))

2010. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Huuuhh de meg mennyi minden! Kaptunk böven jatekot a hugommal, de megis annyi mindent nem kaptunk meg. Legalabbis gyerekfejjel igy ereztem, azert fajdalom volt a taviranyitos kiasauto hianya, es a play-dooh :c azt mindig annyira akartam, a kisfiam mar mindkettöt megkapta. :D De en azt is megveszem neki amit en is megkaptam es nagyon szerettem, kisvasut, epitökockak, müanyag allatok, szerelö jatekok :D
2010. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy a gyerekemen élem ki az elmulasztott dolgokat, ezért rengeteg játéka van, kicsit néha már szégyellem. Amióta ők megvannak, ők lettek a hobbim, rájuk megy az összes pénz. Tele vannak öltöztetős babákkal, vonatpályákkal, készségfejlesztő és színező füzetekkel millióegy színescerkával (iiiimádom), és így tovább.

A legjobban azt élvezem, amikor a lányommal babát öltöztetünk, vagy a fiammal színezgetünk.

Imádom a második gyerekkoromat.

2010. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem én is a második gyerekkorom élem a babával!:D

Először kislányt szerettem volna, hogy a haját fésülgessem de fiam lett és egyszerűen imádom öltöztetni, az én időmben nemvoltak ilyen édes kisruhák.

Több ruhája van mint nekem :D

Ma végre sikerült megvennem a bolhapiacon egy olyan játékot amit régen láttam egy szomszédnál. Ilyen szines, puha izéból készült lapos, egymáshoz csatolható kis négyzetek benne kivehető másszinű betükkel és számokkal. Ezeket meg mint a szőnyeget egymáshoz lehet csatolni csak sajnos nemtudom a nevét. De imádom :D

2010. máj. 30. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Barbie-t akartam mindig nagyon,de csak egy "gagyi"barbie utánzatot kaptam.Mégcsak 14hónapos lányom,de ha eljön az ideje,fog kapni.
2010. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!