Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség nem tudom mi lehet a...

Eperke17 kérdése:

Segítség nem tudom mi lehet a baj talán hormonális probléma vagy terheség?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez szeptember 13 menstruáció, szabályos 28 napos ciklus melett, szeptember 25 újabb menstruáció, október 20 menstruáció, az óta barna folyás de csak wc, papiron halvány pozitív teszt
2017. nov. 1. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
El kell menni sürgősen orvoshoz. Lehet egy elindult terhesség, ami megszakadt. Lehet egy egészséges terhesség hematómával, emiatt a vérzés. Vagy terhesség progeszteronhiannyal. Barmi. Holnap orvos és kiderül.
2017. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi voltam orvosnál még első hónapban mikor ilyet tapasztaltam de azt mondta hogy köztes vérzés ez elő fordul mindenkivel de hát mondta csináljak tesztet és csináltam is pozitiv let de halványka ez szeptemberben volt de akkor most ez mi ebben a hónapban
2017. nov. 2. 01:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat ha pozitiv teszted volt es verzel vagy barnazol akkor meg plane orvos!!
2017. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek magán dokihoz mert a a szakrendelésen eléggé goromba orvosok vanak de már nem vérzek ,edig semm úgy véreztem csak wc papiron volt egy kis barna folt csak az a furcsa hogy igy jött meg szeptemberben is meg most is hogy kevés és csak barnázás holnap írok hogy mit mondtak köszönök mindent
2017. nov. 2. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs de össze vissza írsz. Ha szeptemberben rendesen megvolt, akkor abban a hónapban nem lehetett pozitív teszted! Ha októberben volt a teszt pozi, akkor villám gyorsan orvoshoz kéne menned!
2017. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem írok ősze visza a múlt hónapban volt pozitív teszt de után jött a barnázás ami csak sc papiron látszik de már abba maradt
2017. nov. 2. 14:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Szabályosak A ciklusaim Eddig még soha nem történt ilyen mindig Pontos időben jött meg ezért nem értettem hogy mi a probléma voltam orvosnál Azt mondta ne foglalkozzak vele Majd elmúlik meg hogy köztes vérzés de mondtam hogy lett egy halvány pozitív tesztem ő erre azt mondta hogy az még nem jelent semmit És most ebbe a hónapba 20 án megjött és a 20. Naptól enyhe barnázás úgy volt de csak WC papíron ami már abba maradt
2017. nov. 2. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta? Magánba mit mondtak?
2017. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia lát petezsákot pozitív a tesztem is csak azt nem tudta meg mondani hogy mikor fogant a baba mert ilyen szabálytalan lett a mensim ebben a kétt hónapban
2017. nov. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!