Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt teljesen...

Terhesség alatt teljesen kerüljem a rozmaringot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem teába is illetve fűszerként, emellett gyakran használom a fejbőrömön(illóolajban)is pakolásként . Hallottam róla hogy káros lehet. Teljesen elkell kerülnöm?
2017. nov. 3. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Hat ez nekem uj..

Ha ez megnyugtat, en ket terhesseget csinaltam vegig ugy, hogy kozben gyakran ettem rozmaringot (en a pizzaszoszba, milanoiba mindig sokat teszek es ezeket gyakran eszem)

Nem volt gond.

2017. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszermennyiségben fogyasztod, akkor lehet káros, de akkor sem biztos. Normál füszerként kizárt, hogy bármi komolyabb hatása legyen, mivel csak keveset használ egyszerre az ember belöle.
2017. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Teát nem főznék belőle, de fűszerként, vagy fejbőrön pakolásként nem okozhat gondot, fűszerként az a mennyiség ami amúgy se sok az adagok közt is eloszlik, fejbőrön meg elvileg ha nem sebes, nem szívódik fel úgyse.
2017. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rozmaring miért lehet káros? Világéletemben imádtam a rozmaringos csirkét. Terhesen sincs ez másképp :)
2017. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden kering a köztudatban, hogy ez vagy az káros. Amikor terhes voltam a bazsalikomra és a zsályára is mondták. Csípőset se lehet enni állítólag és tonicot se szabad inni. Hát én mindkettőt kiló és literszámra toltam:). Szerintem ezek nagy butaságok, semmi bajod nem lesz tőle, sem pedig a Babának.
2017. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!