Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülökhöz szülni, tapasztalatok?

Szülökhöz szülni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem tudunk hova menni .... De ha mar az isten megadta nem szeretném elvetetni.
2017. nov. 10. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány éves vagy? El tudod (tudjátok) tartani a gyereket? A szülők beleegyeznek, hogy oda szülj?
2017. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyj információ alapján nehéz érdemben válaszolni.Sok mindentől függ.Mennyi idősek vagytok,van e saját keresetetek,mennyire szorultok a szülői segítségre,mekkora a ház/lakás ahol éltek,és a legfontosabb,a szülők mit mondanak.
2017. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Készülj arra, hogy meg fog romlani a viszony és pár hónapon belül úgy is költözni kell.

És akkor csak pozitív csalódás érhet.

2017. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellene. Anno nekem egy darabig anyámmal kellett élnem, hát mit mondjak. ... Azt hitte az ő gyereke, ő akarta nevelni, mindent jobban tudott, mindenbe beleszolt, csakazertis az ellenkezőjét csinálta annak, amit kértem.
2017. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy nem szülnék, amíg nincs önálló, független életem, biztos anyagi hátterem. A gyerekemnek a legjobbat akarom és magamnak meg a szüleimnek is, nem fogom őket egy gyerekkel leterhelni, és azt sem szeretném, hogy folyton beleszóljanak a dolgokba. Ha számodra kizárt, hogy elveteted, akkor mi itt a kérdés?
2017. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Vagy mi ez, hogy nem tudtok hová menni? Eddig hol voltatok? Tehát, eddig nem laktatok együtt a pasiddal??
2017. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Túl kevés az információ.

Tesóm mindkét gyerekét otthonra szülte. Az első besikerült. Építkezni kezdtek, a második tervezetten jött. A szülők ezzel támogatták az építkezést, hogy megkímélték őket az albérleti díjtól.

Utólag mindenki egyenesen megmondta a másiknak, hogy nem csinálnák végig mégegyszer. Én olyannyira ugyanezen a véleményen voltam, hogy nem jött a baba addig, míg meg nem vettük a lakásunkat és nem éltünk külön egyedül egy kicsit.

2017. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
nem mindegy, hogy 16 vagy, vagy 26 és pont kirúgtak és azért nem tudod fizetni az albit.
2017. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyedülálló anyaként 6 évig laktunk a szüleimmel. Semmi gond nem volt. Mindig volt valaki a gyerkőccel, sokkal könnyebb volt a háztartás, munkába járás. Szerintem akinek jó a viszonya a szüleivel, nincs mitől tartania....

Sajnos viszont a szuleim sokat veszekedtek (az egész gyerekkoromat végig veszekedtek) , ezért akartam külön költözni, ami sikerült is végre.

2017. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem, sose szülnék szülők nyakára. Olyan nincs hogy nem tudtok hova menni. Albérlet.
2017. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!