Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babát ha egy...

Megtartanátok a babát ha egy csalados embertol lennetek terhesek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 16:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen ismerosom megtartotta de a férfi ugyanug a csaladjaval van
2017. nov. 11. 16:22
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen,mert az a családos ember a férjem lenne.
2017. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Én nős embernek szültem. A férjemnek...
2017. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%
Nem mert annyit érsz el tapasztaltból,hogy a családos a csaladjával marad és kéthetente meglátogatja jó esetben a gyereket te meg elcseszed az életed, Ess túl rajta sajnalom és keress egy tisztességes párt magadnak
2017. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem szexelnék mással a férjemen kívül. Ha nem lennék férjnél, akkor pedig nem szexelnék olyan pasival, aki kapcsolatban van.


Ettől függetlenül, ha megerőszakolnak, leitatnak, begyógyszereznek, akármit csinálnak, megtartanám a babát, mert ő arról nem tehet, hogy az apja egy állat.

2017. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem érdekelne az apa kiléte, attól függne a döntésem, hogy mit gondolok az abortuszról és az örökbeadásról.


Csak nagyon borzasztó körülmények között döntenék az abortusz mellett, ha esélyes, hogy beteg lenne a baba.

2017. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez erkölcsileg teljesen ellentétes az értékrendemmel de ha még meg is történik biztos hogy nem tartom meg. Egy gyereknek apara is szükség van. Nincs segítség, támogatás, csak stressz.. Egy ilyen mérgező környezetbe felelőtlenség bevallalni babát.
2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, hogy arról senki nem ír, hogy nem elég, hogy szerető lennék, nem védekeznék, szétbarmolnék egy családot, de közben még önzőségből gyereket is szülnék, hogy eshetne ez a másik nőnek, aki közben otthon neveli a férjével közös gyerekeiket..


Nem szexelnék nős férfival, soha. Mivel a történet szerint mégis, nem tartanám meg. Ellenzem az abortuszt, de az ilyen fokú gusztustalanságot, gerinctelenséget meg még jobban.

2017. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Haha utolsó, jól néznénk ki, ha az abortuszok száma attól függne, milyen ismeretleneknek esne rosszul, ha a gyerek megszületne.


A hűtlen és felelőtlen férj barmolta szét a családot, ami csak addig család, amíg ki nem derül a titok. Lényegében már nem az, ha azt vesszük, hogy ami szétválasztja már megtörtént, csak még az egyik fél nem tud róla.


A feleség helyében hálás lennék, hogy kiderült, hogy egy mocsok a férjem, és mivel börtönbe nem akarok kerülni, csak az a tudat boldogíthat, hogy nem csak én húzom le a tetvet gyerektartással, hanem valaki más is szipolyozza majd. A pasi meg élhet azzal a tudattal, hogy 2 nőtől 2 gyereke van, így nehéz lesz 3. idiótát találnia.


Annak ellenére, hogy csaltak már meg, nem ítélem el a harmadik felet, hisz nekem tesznek szívességet azzal, hogy feltárják a problémát, amit eddig nem vettem észre.

2017. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Már ott elakadtam, hogy mit akar egy nő egy családos pasitól, és mit akar egy családos pasi egy nőtől? Jó..tudjuk. Akkor a nőben legyen annyi, hogy nem áll be sokadiknak a sorba, mert az undorító.

Megtartanám a gyereket akkor, ha lenne saját pénzem felnevelni, tehát nem lennék ráutalva a pasira anyagilag, szétcseszve ezzel a másik családot.

2017. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!