Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok babátokat,...

Ti megtartanátok babátokat, ha fogyatékkal születne és erről az orvosok sem tudtak semmit a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
(a kérdés elméleti)
2016. nov. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem erre a 90%-ka rávágná hogy igen..de abba is jó bele gondolni, hogy ilyenkor tönkre tesz egy életet/családot, egy beteg gyermek. Nagyon szeretem a gyerekeket, de szerintem jobb helye lenne egy otthonba, és amikor tudnám látogatnám, de cserébe az én életem is megmaradna..
2016. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
Most tuti le leszek pontozva, hogy mekkora s.z.ar ember vagyok/minek vállaltam stb. de akkor is így tennék..
2016. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Én 17 hetes terhes vagyok és véletlenül belegondoltam... mi otthonba adnánk. Nem azért, mert nem szeretnénk, de a párommal teljesen tönkremenne a kapcsolatunk, a családra rányomná a bélyeget. Én tudom, milyen, mikor beteg ember van a családban és feszültséget, vitákat szül.De nem tudom..utána teljesen lelkifurdalásom lenne és lehet abba betegednék bele.
2016. nov. 30. 22:10
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is volt beteg gyermek a családban, és nálunk is voltak gondok... Szerintem ezt csak az tudhatja, akik már voltak ilyen helyzetben.
2016. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
3%
Ninvs olyan. Tudják,h msgy a bsj, Autusta a
2016. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%

Engem most lehet bármilyennek gondolni, de nem hiszem. Nem tartom magamat alkalmasnak arra, hogy felneveljem :SS


Mondjuk tény, az se mindegy, milyen fogyaték, de ha nagyon súlyos értelmi, vagy testi fogyatéka van, akkor nem vélném magamat alkalmasnak a feladatra. Szerintem örökbeadnám. De nagyon tisztelem azokat, akik képesek arra, hogy így is felneveljenek egy gyereket szeretettel, és mindent meg tudjanak neki adni.

2016. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tartanám meg.
2016. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
50%

Ha down kóros, vagy autista, akkor igen. Ha valami súlyosabb gonddal születne, az rettenetes lenne, belegondolni is rossz

azt nem tudom, hogy bírnám ki lelkileg

2016. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy is! Egy egészséges gyerekkel is sok macera van, nem hogy egy fogyatékossal.
2016. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
Ismerősöknél láttam, hogy egy down kóros is tönkre teheti a családot, mint minden értelmi fogyatékos. Biztos, hogy nem tartanám meg. Az egészséges gyerekek érdekében.
2016. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!