Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a kisfiam...

Mit csináljak, hogy a kisfiam ne ezt érezze majd? (anyóskérdés)

Figyelt kérdés
Konkrétan nem tudom megfogalmazni miért (sok kicsi dolog miatt) de rühellem az anyósomat. Szerencsére jó messze lakunk tőle, de most készülünk hozzájuk látogatóba ( kb.1 hétig maradunk) és már most feláll a szőr a hátamon, ha csak rá gondolok. Azt nem szeretném, hogy a kisfiam, majd ne szeresse a mamáját, de én hiába próbálom nem tudom "megszeretni". A gyerekek, meg persze ezt megérzik...Volt másnál is ez? Mit csináltatok?
2010. máj. 31. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves, mondd, hogy a mama milyen rendes, stb. Ezt a férjed miatt is meg kell tenned.
2010. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Amikor ferjhez mentem, azt mondta az edesanyam: Ha azt akarod, hogy boldog legyen a hazassagod, szeresd az anyosodat.

Nem sikerult. El is valtunk (nagyreszt miatta).

2010. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Arra az egy hétre amíg anyósodnál vendégeskedtek szorítsad össze a fogaidat és hozzad ki magadból a legjobb és legkedvesebb formádat.
2010. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok ezzel,de rájöttem,ha kedves vagyok anyóssal,azt Ő értékeli és kedvesebb lesz velem.Bár hozzáteszem már többször beszélgettem el vele,mert ha meg túl kedves voltam,akkor a fejemre nőtt és dirigált.Igazából az a baj vele,hogy erős egyéniség és mindent úgy gondol jónak,ahogy ő látja.Nem akar rosszat,csak erőszakos.Valahogy kibírod azt az egy hetet és gondolj közben arra,hogy majd milyen jó lesz haza fele menni és utána milyen sokáig nem látod majd.
2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!