Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ekkora "bűn" pár napra/ó...

Miért ekkora "bűn" pár napra/órára másra bízni az 1 év alatti babát?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdésben olvastam itt is,plusz a családi/baráti körömben is sokan mondták ezt.

Én máshogy vagyok vele,de őszintén érdekel,hogy attól valaki miért lesz sz*r anya,hogy nincs egyfolytában a gyerekével?



2017. nov. 16. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

zért a pár óra és a pár nap között fényévnyi különbség van :o


Nem bűn, de nekem nem fére bele, nem fért bele, max 2-3 óra.

2017. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

10-es, olyan édes, hogy mindenki azt hiszi, hogy anyuka csak lefeji előre három hétre a tejet, azt csá.


De vannak olyanok, akik jó, ha egy étkezésre képesek kipréselni 60 ml-ert, pl. én. A gyerek persze semmilyen tápszert nem fogadott el, csak a cici. Szóval itt pl. én már meg voltam lőve, hogy akár 3 órára leadjam a gyereket. Sz@r anya akkor lettem volna, ha ennek ellenére lepasszolom.

2017. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: hidd el, én tudom milyen fejni, ugyanis nulláról szaporítottam a tejet 2 hét mellgyulladás után a picinek, olyannyira hogy 1 éves koráig tudott szopizni, 6 hós koráig kizárólagosan...40 milisével fejegetettem hónapokon keresztül, naponta 8szor...

tudom hogy nem így megy. De azért ha el akartam volna menni, össze tudtam volna fejni azt a 4-5 adagot, továbbá tápszer is létezik, a te babád épp nem fogadta el, az enyém meg köszöni szépen nagyon jól el volt vele, felesbe szürcsölte szopizás után az anyatejjel, cumizavarról sose hallottunk..szóval ez egy olyan dolog, hogy aTe babód ilyen, az enyém meg olyan, van egy átlag, nem a Te eseted a standard. a kérdésben most átlag anyákról volt szó gondolom átlag étkezésű babákkal, az átlag anya meg szerintem tud fejni.


8as voltam

2017. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként igen, ha a babád a cicin kívül SEMMI MÁST nem hajlandó megenni, akkor valóban szaranya lettél volna ha lepasszolod :) de nem tetted, és szerencsére én még olyanról nem is hallottam hogy valaki úgy hagyta volna magára egy éjszakát hogy nincs mit enni a gyereknek. azért is írom hogy azért a Te eseted elég ritka
2017. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!