Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti honnan tudtátok...

Anyukák, ti honnan tudtátok meg, hogy szülés után van egy 6. heti kontrollvizsgálat? Én teljesen véletlen tudtam meg, sem a védőnő, sem a háziorvos, de még a fogadott orvosom sem tájékoztatott. Szerintetek kitől kellett volna ezt megtudnom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En mivel már masnap azt hittem hogy szules utan protokoll, hogy megvizsgálják az embert es raadasul nem ereztem a verzest sem egeszseges tiszta vernek, ellenben viziten csak a hasfal puhasagot nezik, szoltam hogy valami nem stimmel, vizsgalatot kertem, vagy gyulladasgatlot, stb, mire közlik hogy 6 het mulva. Kicsit kiakadtam mert ennyi ido alatt akar mergezest is lehet kapni, ha valami baj van..
2017. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szoval en nem tudtam hogy szules utan az a norma embereknel is... hogy felkelsz es viszlat.
2017. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Először a védőnő mondta terhesfelvételkor,rajta volt a gondozási terven is, utána olvastam a könyvben is, mondta a magándokim, szülés után elbocsájtáskor a kórházban is mondták, rajta volt a zárón, és mikor a védőnő kijött az első hat hétben hetente, akkor is többször említette, tehát nekem esélyem se lett volna nem tudni róla vagy elfelejteni:-D
2017. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valahogy már én is tudtam. Aztán a 6 hetes kontrollon mondta, hogy a következő a 3 hónapos, 3 hósan meg mondta, hogy 6 hósan is menne kell:)D. Na azokat már én se tudtam.
2017. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!