Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyák miért nem támogatják...

Az anyák miért nem támogatják és segítik egymást inkább, a folyamatos rosszindulatú viselkedés helyett?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Általánosítani fszság.
2017. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Direkt félreérteni a kérdést is az !Ja és te szépen bizonyítod is a kérdést...
2017. nov. 17. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom... engem a szoptatásnácik taszítanak leginkább. Észre se veszik, hogy mennyit ártanak a mindenkitudszoptatnicsakerőltetnikell hozzáállásukkal. NAgyon sok kismama éppen ettől válik görcsössé.

MEnnyivel egyszerűbb lenne azt mondani nekik, hogy nyugi, ha nem megy, nem megy. próbáld, e ha nem sikerül, ne keseredj el, mert még rosszabb lesz... ördögi kör.

Engedd el, ha megy, örülj, ha nem, akkor sincs baj.

2017. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvasod ahol gyujtik az anyàk biztositékkiveros kérdeseit. Olyan primitivek letetnek, hogy embertprobalo higgadtnak maradni :)
2017. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Naneee. Anya vagyok, és bár kevesebb lenne a segítő szándékú emberből. Így is bőven elég kéretlen véleményt kapok és felajánlást nem létező problémákra.
2017. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért én úgy látom nagyrészt inkább támogatják egymást az anyák. Egyik nap én is tettem fel egy kérdést, 8 válasz érkezett, ebből egy volt támadójellegű. Persze rosszul esett, és a többi pozitív válasz szinte eltörpült az egy darab "nem vagy anyának való" komment mellett. De egyrészről szerintem sok troll van itt, akik csak szórakozni járnak ide, másrészről attól, hogy anya valaki, még lehet egy intoleráns tahó, aki minimum a jóisten jobbjáról szól le hozzánk, egyszerű földi halandókhoz, mikor kinyilatkoztatja véleményét, hogy akkor kinek is szabad szülnie. Valószínűleg a való életben sem túlzottan kedvelik a környezetében lévő emberek, jó eséllyel a saját gyerekével szemben is pont ilyen magatartást folytat. Ignorálni kell az ilyet és arra koncentrálni, hogy a többi normális ember mit reagált.

Persze ha egy kérdésre csak negatív kommentek érkeznek, jó sok, akkor valószínűleg a kérdezőben van a hiba.

2017. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!