Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nagyon...

Anyukák, akiknek nagyon durván kihullott a haja szülés után, mikor kezdett visszanőni? Van még remény?

Figyelt kérdés
Szülés után 3 hónappal ijesztő mértékben elkezdett hullani a hajam, a homlokom felett két oldalt teljesen megkopaszodtam diónyi területeken. Ezen a részen viszonylag gyorsan babahajak kezdtek nőni és a hajhullás is alább hagyott. Meg is nyugodtam. De mikor a szoptatást abbahagytam, 8 hónappal a szülés után megint hullani kezdett. A homlokom feletti részen úgy 2-3 cm mélyen már fele annyi hajszálam sincs, mint hátrébb. Szedek Tricovelt, a nődoki ajánlotta, használ is, kevésbé hullik, gyorsabban nő, fényesebb, de most nincsenek babahajak. Most lesz 10 hónapos a babám. Szerintetek van még remény? Aki így megkopaszodott mennyi idő múlva kezdett visszanőni a haja?

2017. nov. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedjél még hajvitamint(a DM vitamint ajánlom olcsó és nekem rengeteg kis hajam nőtt ki).bár én nem kopaszodtan meg annyira,de nekem most a második hullám jön mert megint baromira hullik.a 9 hónap alatt másodjára.

Probald ki ezt a vitamint,reméljük rendbejon a szervezeted.pajzsmirigy is jo?attól is hullhat nagyon!

2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszod. Júniusban voltam vérvételen, mikor először nagyon kihullott a hajam, elméletileg a hormonszintjeim jók. És szedem ezt a Tricovelt, ez most a legjobban dícsért haj vitamin, az orvosok is ezt ajánlgatják. Szedtem szoptatós vitamint is. Nem tudom még mit tehetnék...
2017. nov. 18. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! Nekem is ez a második hullám, 1 évvel a szülés után kezdtem megint felkopaszodni. Szintén Tricovelt szedek, meg sörélesztőt, vasat, d3 vitamint, Lizin kapszulát (elvileg serkenti a hajhagymákat) a hajhullás talán mérséklődött, de közel nem nő vissza annyi, amennyi volt. Sőt, szinte pár szál babahaj van. Elől már teljesen átlátok a hajamon. Borzalmas, kb minden alkalommal elsírom magam, ahányszor a tükörbe nézek, szóval szeretnék olvasni én is egy sikersztorit. Én most megyek majd endokrinológushoz, szerintem te is menj el, valamint egy góckutatásra! Hajrá! Azért ha valami történik, kérlek írj, mert csomó ilyen kérdést látok, viszont nem tudom mi történt a kérdezővel 1-2 év múlva. :)
2017. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h leírtad a történetedet! Én még várok egy kicsit, hátha nekiáll végre nőni, nálam egy szál babahaj nem sok annyi se nőtt a második hullámban... Ha nem kezd visszanőni a babám első szülinapjáig (az még két hónap) én is keresek vm dokit. Vagy akkor már késő? Az inaktív hajhagymák elhalnak?
2017. nov. 29. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Neked hogy áll a hajad? Én írtam előzőleg.
2018. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!