Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boldogabbak vagytok gyerekkel,...

Boldogabbak vagytok gyerekkel, mint előtte voltatok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal.
2017. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2017. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Mas fajta boldogsagot erzek. Es sokkal gyakrabban :)

Gyerwk elott boldogsagot okozott egy unnep, egy csodas uj ruha es a parommal toltott kulonlegesebb programok.

A kisgyerekedhez fuzodo erzes olyan erzes, mint egy hatalmas szerelem, varsz minden talalkozast (babakent felebred vagy oviskent erte mesz az oviba), elolvadsz a mosolyatol, ha elaludt azon morfondirozol hogy mennyire jo volt vele lenni es milyen edes es reggel de jo lesz ujra "talalkozni". Ki ne lenne ezektol az erzesektol boldog? :)

2017. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen, pedig nem tudtam elképzelni, hogy lehetné(n)k annál az állapotnál is boldogabb(ak). :)
2017. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nem
2017. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, miért nem?
2017. nov. 19. 15:35
 7/14 érdekel0 ***** válasza:
92%

Most speciel nem!

Az 1. gyerek születése elött is boldog voltam,utána is.

Aztán ahogy egyre nagyobb lett és egyre több mindenbe bele lehetett vonni illetve egyre több szabadságom lett nekem is,akkor NAGYON boldog voltam.

A 2. gyerkőc születése után megint sok mindenről le kellett mondani,ami boldoggá tett,akárhogy is nézzük korlátozza az embert sok mindenben a pici.

Kaptam persze sok örömöt is tőle,de ahogy nő egyre boldogabb vagyok,hogy helyreáll az egyensúly gyerekek-munka-otthon-szabadidő-szerelmi élet terén.

Nem csak a GYEREKEK-OTTHON mindennapos dolgai.

Le lehet pontozni érte,de vállalom!!!

2017. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem boldogabb vagyok,hanem màshogy vagyok boldog.Új dolgok tesznek boldoggà.Előtte ketten tettük egymàst boldoggà,most hàrman.Màs a minőség.
2017. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
#8-as vagyok,teljesen egyetértek a #7-essel.Nekem is akkor kezdett igazàn élvezetes lenni,amikor az első elkezdett önàllóbb ( értelmesebb ) lenni.Most vàrom a màsodikat,és kêszülök is rà,hogy megint egy kicsit nehéz lesz.
2017. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az eleje nekem sem volt jó, hat hétig azt éreztem, mintha én nem is léteznék, csak egy tejcsárda vagyok, és a kialvatlanság is kikészített. Ahogy nőtt, egyre jobb lett, de most dackorszak van, az sem könnyű.
2017. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!