Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki kicsi gyerekkel egyedül...

Aki kicsi gyerekkel egyedül maradt, hogyan alakult az életetek? Mennyi idős volt a pici?

Figyelt kérdés
A gyerek/gyerekek jól viselték? Hogy próbáltátok enyhíteni hogy az apjuk már nem napi szinten van velük/vele? Te hogy bírtad egyedül minden gonddal?
2017. okt. 29. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

6 honapos babaval hagyott ott az exem uj noert ( azota mar 2 masik is volt neki ) , ennek 2 eve.


A gyerekkel nem torodik, nem is fizet rendesen. Hat nehez az biztos, de inkabb igy mint egy szemetladaval elni, aki a gyerekkel szuletese ota nem torodott.

2017. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És te hogy viseled? nem vagy szomorú vagy dühös?

Teljes családot szerettem volna adni a gyerekemnek, de nem sikerült. Kudarcot vallottam és nem tudom feldolgozni.

2017. okt. 30. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!