Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki a Szent Imrében...

Volt valaki a Szent Imrében szülésfelkészítő tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Láttam a Szent Imre kórház weboldalán, hogy van ilyen tanfolyamuk.

Ez minden évben van? (Mert jelenleg a 2017-es van fent a weboldalon)

Érdemes elmenni?

Csak akkor lehet menni, ha már kismama vagyok, vagy ha még nem jött össze, de nagyon készülünk rá, akkor is lehet?


2017. nov. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam! Két alkalommal is.

Elég sokan jönnek, nem kell ahhoz várandósnak lenned. Nem iratnak alá semmilyen papírt, nem kérdeznek az ott ülőktől.


Maga az előadás nagyon fontos, mert ottani szülésznők tartják így nem csak az ottani szokásokat tudják bemutatni hanem magukat is. Én mindkét alkalommal úgy jöttem ki, hogy istenem de kedvesek az itteniek! Főleg hogy mindig késő délután tartják ezeket. És akkor is vidámak.


Szóval igen, hasznos. Elmondják mi miután történik, hol kell jelentkezni ha beindult a szülés, mit kell bevinni, mit javasolnak a szülés utáni 3 napra, milyen elvek alapján zajlik ott egy szülés stb.

A résztvevők kérdezhetnek ha esetleg valamire nem tértek ki. Illetve azt a lehetőséget is mondják, hogy miképp lehet megnézni előre a szülőszobákat. Amolyan “előre ismerkedés” céljából.


Aranyosak :)


Azért voltam két alkalommal is, mert minden előadás csak 80%ban olyan mint az előző. Mindig van hogy valami másról beszélnek. Más jut eszükbe, valamire kitérnek vagy nem térnek.

2017. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amit én találtam az 10 előadás volt. Ezen voltál te is az egyiken?

[link]

2017. nov. 21. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly szeptemberben és novemberben voltam!

Szerintem akkor a legközelebbi januárban lesz.. :/

2017. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!